Onur Köksal ve Fatih Uluğtekin’den Skandal Haber!

İlk blog yazımın, Play Station ile olacağını tahmin bile etmezdim ama beni buna mecbur ettiklerini sizlere söylemek isterim. Birisi öz ve öz abim biriside yaklaşık 15 yıllık arkadaşım.. Uzun bir süredir Pes 2013 oynuyoruz kendileriyle ama sürekli tarafımızdan bir galibiyet söz konusu ve arkadaşlar sonunda pes ettiklerini bizim hayali kurduğumuz PES TV kanalına anlattılar.. Reji de Emrah ve ben varım tabi ki..

Lafı çok fazla uzatmayacağım ama hikayeyi biraz da olsun genişletmek istiyorum. Klasik olarak bir Cuma günü nargile içmeye gidiyoruz hep beraber ama nargileden sonra Pes’de yapmak istiyoruz hani.. Ama arkadaşlar ben oynamam yada bahaneler üretip durdular ama tabi ki bizde Emrah kardeşimle boş durmadık hani. Telefonu arabanın içerisine koyduk ve arkadaşlar konuştukça kayıt ettik ve sonuç aşağıdaki video oldu.

Olay Ses Kaydı


Onur Köksal ve Fatih Uluğtekin Kimdir?

Yazımın başında dediğim gibi bir tanesi abim ve bir tanesi ilkokuldan beri arkadaşım.. Kendileriyle ile her alanda rekabete girsek de pek kazandıklarını söylemeyeceğim. Zaten video’dan da anlamışsınızdır diye umuyorum. Bir sonraki yazım da ise arkadaşların diğer maceralarına ait kayıtları listeleyeceğiz.
Onur Köksal ve Fatih Uluğtekin

“Onur Köksal ve Fatih Uluğtekin’den Skandal Haber!” üzerine 2 yorum.

  1. ÖZEL – Trabzonspor Genel Sekreteri Köksal Güney: ‘Onur Kıvrak’la henüz sözleşme yenilemedik’

  2. Köksal Güney, kaptanımız Onur Recep Kıvrak ile sözleşmesinin uzatılması konusunda anlaştıklarını açıkladı.-VİDEO

Bir cevap yazın

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.