Nedir bu 21?

Çevremde yada sosyal medyada oldukça fazla sorulmaya başladığı bu günlerde 21 nedir ve benim için önemi nedir sizlere anlatıyım. Öncelikle 21 Mayıs tarihinden geldiğini ve o gün 21:00 civarında hayata merhaba demişim… Tarih ve saat böyle olunca da hayatımda bir yeri olmasını istedim.

Çift sayılı rakamların içerisinde, 21 rakamı hayatımın en önemli gelişmelerinde bile hep göz önüne gelmiştir. Örnek vermek gibi olmasın ama çok güzel bir hediye mi alacağım birisinden mesela o gün kesin her hangi bir ayın 21. günü olmuştur. Belki psikolojik belki de gerçek burasını bilmiyorum ama yaşananlar benim için 21 rakamının çok değerli olduğunu söylüyor…

21 Candır CAN!

Hayatımın her anında kolaylık sağlayan #Apple ürünlerimi her zaman o ayın 21. günü almışımdır ki almaya da devam etsem de sürekli bulunduğum ayın 21. güne gelmektedir.. Sürdüğüm ilk arabamı da yine 21. günü almıştım falan filan işte.. Kısacası böyle değerli okurlar… Hal böyle olunca da hayatımın her anında 21 rakamını kendimce değerli kılmışımdır.

Kategoriler: Blog

“Nedir bu 21?” üzerine 3 yorum.

  1. “Bodoslama gireyim: “Hükümet istifa” veya “AKP gitsin”in ikinci adımı nedir? Muhalif insanlara soruyorum. Bu hükümet gitsin; güzel.

  2. Oohhh seks!!! Şaka lan şaka ne seksi amk, bum bum bum daldan hop dala uçtum, sonunda bir dala kondum, nedir bu daldaki durum o-o-oooo o-o-oo

  3. Hayır insanlardaki bu başkasını kullanma sevdası nedir ki ne yani? Kimse kimseye muhtaç kalmasın, ömür boyu mutlu yaşayın.

Bir cevap yazın

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.