Kullanım Şartları

1) Mustafa Köksal Blog’da, Mustafa Köksal tarafından işletilmeyen diğer internet sitelerine bağlantılar verilebilir. Ancak söz konusu bağlantılar aracılığıyla ulaşılan siteler Mustafakoksal.com’un kontrolü dışındadır. Bu internet sitelerinden herhangi birini ziyaret ettiğinizde, o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Mustafakoksal.com haricindeki şirketlerin politika ve uygulamalarından, bu sitelere erişim sebebiyle karşılaşılacak sorunlardan ve diğer tüm hususlardan Mustafakoksal.com sorumlu değildir. Mustafa Köksal Blog’da link olarak verilmiş sitelerin Mustafakoksal.com’un görüşlerini yansıttığı anlamına gelmediğini, söz konusu sitelerle ilgili tek muhatap ve sorumluluğun site sahiplerine ait olduğunu belirtmek isteriz.

2) Mustafa Köksal Blog’da yayınlanan yazıların içerdiği bilgilerin doğruluğu veya eksiksiz olduğu konusunda herhangi bir garanti vermemektedir. Dolayısıyla bu bilgilerin hiçbir şekilde içeriğinden, iletilmesinden, alınmasından ve saklanmasından da sorumlu değildir.

3) Mustafakoksal.com dahilinde göndereceğiniz e-postaların güvenliğinden ve e-postalarınızın şifrelerinden Mustafakoksal.com sorumlu değildir. E-posta iletişiminde gönderilen içeriklerin güvenirliliği ve garantisi size aittir.

4) Mustafakoksal.com yazılarına yorum gönderebilirsiniz. Bu yorumlar, blog yöneticileri tarafından, içeriği uygun görüldüğü takdirde yayınlanacaktır. Yayınlanan yorumların içeriği yalnızca yorumu gönderen kişilere aittir ve Mustafakoksal.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Detaylı bilgi için Yorum Kuralları sekmesini de  incelemenizde fayda var.

5) Mustafakoksal.com sayfasından herhangi bir yazı için alıntı yapmak istediğinizde, alıntının Mustafa Köksal Blog sayfasından kaynak alındığını ilgili yazınızda belirtmeniz gerekmektedir.

6) Son olarak, Mustafakoksal.com’un, Mustafa Köksal Blog’un devamlılığını garanti etmediğini, Mustafa Köksal Blog ve işbu metinde yazan kuralları herhangi bir neden göstermeksizin değiştirmesinin mümkün olduğunu hatırlatır, bu nedenle Kullanım Şartları sayfalarımızı düzenli olarak kontrol etmenizi öneririz.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.