Hakkımda

mustafakoksal.com 2009 yılında tanıtım amaçlı kurulmuş bir web sitesidir. 2013 Yılının başlarında ise yayın hayatına blog olarak devam etmektedir. Bir çok kategoride hizmet vermek için blog haline gelen mustafakoksal.com çeşitli haber ve tanıtımlar yer almaktadır. Sizlerde MK Blog’da yazmak için iletişim sayfasından bilgi alabilirsiniz.

Mustafa Köksal Kimdir?
Yılların birinde İstanbul’da, gece saat 21:00’da doğan ve Balıkesir Üniversitesi işletme bölümünden mezun bir girişimciyim. 2004 yılından bu yana bilgisayar programcısı ve grafik tasarımcısı olarak kendi projelerime hayat vermekteyim. Bilge Adam bilgi teknolojileri akademisinde yazılım ve grafik uzmanlığı eğitiminin ardından 2011 yılında kuruculuğunu yapmış olduğum, Alaturka Dijital’de girişimcilik hayatıma devam etmekteyim.

Tüm sosyal medya hesaplarımı sitenin en üstündeki Tabi birde benimle ile irtibata geçmek için İletişim sayfasını kullanmaktan kaçınmayın. : )

Her şey bir kenara sizlere aktif olarak; Yazılım, AdWords, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya, Dijital Marketing ve SEO konularında bilgiler ve makaleler yazmak için açmış olduğumuz mustafakoksal.com’u takip ettiğiniz için teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.