Yorum Kuralları

Yorum yazmak için üyelik işlemi yapmanıza gerek yoktur. Kategorilerden dilediğiniz yazıya tıkladıktan sonra en alttaki “yorum alanı”  sekmesine gelerek,  blog yazımız yada o konuyla ilgili  düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

Saygı çerçevesinde yapılan yorumlar, kendinizi ifade etmenin en iyi yoludur. Yorumlarınızın hakaret, küfür, tehdit, taciz, aşağılama, diğer kullanıcıların kişisel bilgilerinin ifşası, telefon numarası, e-posta adresi ve kurum ismi içermediğinden emin olun. İfade özgürlüğünü destekliyoruz ancak; kişi veya grupların dinini, dilini, cinsiyetini, ırkını, etnik grubunu, milliyetini aşağılayıcı yorumlara ve genel ahlak ilkelerine aykırı unsurlara kesin olarak izin vermiyoruz. Bu tür içeriğe sahip yorumlarınızın moderatör onayından geçmeyeceğini yorumlarınızın moderatör onayından geçmeyeceğini veya başka kullanıcılar tarafından sakıncalı olarak bize bildirilebileceğini ayrıca talep halinde ilgili mercilere tarafımızca bilgi verileceğini lütfen unutmayın.

Takipçilerimiz, yaptıkları yorumlardan kendileri sorumludur. Yukarıda belirtilen içeriğe sahip yorumlardan ve bu tarz davranışlarda bulunanlara yöneltilen cezai yaptırımlardan Mustafakoksal.com sorumlu tutulmaz.

Üyelerimiz, ayrıca diğer kullanıcılarla paylaştığı tüm bilgilerin niteliğinden ve içeriğinden sorumludur. Sitemizin imajını zedeleyecek şekilde davranılması halinde, Mustafakoksal.com’dan süresiz banlanma ve gerekli hallerde dava açma hakkına sahiptir.

  • Yorumlarınız özgün olmalıdır, başka sitelerden kopyalanması yasaktır.
  • Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.
  • Yorumlarınız, moderatörlerimizce denetlenecek; uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde silinecektir.

Lütfen bu kurallara uymaya ve hepimizin bir gün güvenli sınırlara gereksinim duyabileceğini anlamaya çalışalım. Kurallara uymamak, önce uyarı almanıza, yinelenen uyarılar da kullanıcıların direkt olarak sayfadan banlanmasına neden olacaktır. Katkılarınız ve duyarlılığınız için teşekkür ederiz.

 

Bir cevap yazın

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.