Gizlilik Politikası

Mustafakoksal.com takipçileri olarak, kendinizi rahat hissedebilmeniz için, sizlere güvenli bir ortam sunmayı ilke olarak benimsiyoruz. Bu güvenli ortamda, kişisel bilgilerinizi istediğiniz ölçüde başkalarına da açabileceksiniz. Mustafakoksal.com takipçisi olarak, sahip olduğunuz gizlilik haklarınız şunlardır:

  1. E-posta adresiniz hiçbir şekilde başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve e-posta ile pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.
  2. Girdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer üyelere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, Mustafakoksal.com tarafından müşteri profili belirlemek amacıyla kendi bünyesinde kullanılabilir.
  3. Dilediğiniz an yorumlarınızın silinmesini veya iptali için mk@mustafakoksal.com adresine başvurabilirsiniz. Yorum iptali ile birlikte, sisteme kayıtlı olan tüm bilgileriniz silinecektir.
  4.  Yorum iptal işlemi sırasında, gerçek isminizi belirtmek zorunda değilsiniz. Ancak hem size ulaşabilmemiz ve de fırsatlardan haberdar edebilmemiz hem de bazı servislerimizi de üyelik onayı için, e-posta adresinizin doğru ve gerçek olması zorunludur.
  5. Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin (siz izin vermediğiniz sürece) sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Her türlü öneri, eleştiri ve tecrübelerinizi aktarmanız için e-posta adresimiz: mk@mustafakoksal.com

 

 

 

 

Bir cevap yazın

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.