2013 – 2014 Sezonunda Yabancı Sayısı Kaç Olacak?

2013 – 2014 Sezonunda Yabancı Sayısı Kaç Olacak?

Mustafa Köksal

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, çarpıcı açıklamalarda bulundu. TFF Başkanı Yıldırım Demirören,”Türkiye’de yurt dışından gelenlerin çokluğu yerli oyuncunun önünü kapatıyor. Bundan sonra yabancı sayısında artış olmayacak. İlk 11′de 5′i oynayacak, diğer 3′ü kenarda kalacak” dedi..

Türkiye’de yabancı sayısının çokluğu yerli oyuncunun önünü kapatıyor. Bundan sonra yabancı oyuncu sayısında artış olmayacak. İlk 11′de 5′i oynayacak, diğer 3′ü kenarda kalacak.

Süper Lig’de yabancı sayısının serbest bırakılmasını istiyorlar. Biz buna karşı çıktık. Türkiye’ye gelecek yabancı oyuncularda da kriter aranması konusunda çalışmalarımız var. Örneğin İngilizler, milli olmayan yabancıyı almıyorlar.

Milli Takım’da ve ligde forma giyenlerin çoğunluğunu altyapı yerine gurbetçi ya da yabancıların oluşturması beni üzüyor. Oysa başarı kazanmış takımlara bakın, hepsi de özünde yetişen oyuncularla bir yere gelmiş.

Mustafa Köksal
Mustafa Köksal

Yılların birinde İstanbul’da, gece saat 21:00′da doğan ve Balıkesir Üniversitesi işletme bölümünden mezun bir girişimciyim. 2004 yılından bu yana bilgisayar programcısı olarak kendi projelerime hayat vermekteyim. Bilge Adam bilgi teknolojileri akademisinde yazılım ve grafik uzmanlığı eğitiminin ardından kuruculuğunu yapmış olduğum devamı...

2013 – 2014 Sezonunda Yabancı Sayısı Kaç Olacak?
2013 – 2014 Sezonunda Yabancı Sayısı Kaç Olacak?

3 Yorum Var!

  1. Sezai kızılkaya Reply to Sezai

    15 milyonluk İstanbul’un nedenlerinden biri: 2013 yılında 4 milyon tonluk buğday ithalatına 1.3 milyar dolar ödeme yapılmış

  2. Ahmet Yaşar GÖLDAL Reply to Ahmet

    2013-2014 TÜRKİYE KADIN BASKETBOL ŞAMPİYON GALATASARAY!!!

  3. GİZLİ ARŞİV Reply to GİZLİ

    Galatasaray Odeabank bu sezon tarihi bir basariya imza atti. Uzun yillar sonra bile 2013-2014 sezonu hatirlanacaktir.

Sizden Gelenler

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Geribildirim Gönder