Hacklink Yapan Site Google’a Nasıl Şikayet Edilir?

Öncelikle nedir ne değildir ondan kısaca bahsetmek gerekirse; kısa sürede etkisini sitelere oldukça iyi gösteren fakat zamanla sitenin Google ve diğer tüm Arama Motorlarında düşmesini sağlayan ama Türk halkı olarak kısa sürede para kazanmayı sevdiğimiz için bir çok insanın başvurduğu illegal bir yöntem diyebiliriz. Zararı oldukça fazla olduğunu ve insanların hakkını fazlasıyla yediğini de belirtmek lazım.
:
Böyle siteleri gördüğünüz taktirde hemen Google’a Şikayet etmenizi öneriyorum ki temiz ve hak eden insanlar sonuçlarda yer alsın. Bir gün sitenizin en altında yada en üstünde farklı farklı kişilerin sitelerine bağlantı verildiyse tam olarak birisi hacklink yapmış bulunmaktadır. Bu siteleri aşağıdaki bağlantıdan şikayet edebilirsiniz. Bugüne kadar hiç şikayet ettiniz mi diye sorarsanız ben etmedim çünkü hak etmese de kimsenin ekmeğiyle oynamak istemem ama yaptıkları kesinlikle yanlış bir davranıştır.

Google’a Şikayet Etme

“Hacklink Yapan Site Google’a Nasıl Şikayet Edilir?” üzerine 3 yorum.

  1. Ne kadar spam yapan, hacklink alan, hile yapan varsa hepsini taşımış yukarıya adını da güncelleme koymuş

  2. Ne kadar spam yapan, hacklink alan, hile yapan varsa hepsini taşımış yukarıya adını da güncelleme koymuş

  3. Bunları burada ppaylasıyorsunuz daha sonra kopya içerik yükleyen kişi kalkıp benim sitemi kopya içerik diye paylasıyorlar. Bunları yapanlarda coluk cocuk iyi güzel hos gostermissinde google da ilk cıkarken özgün makalem spam oldu. Böyle seyleri paylasarak daha koyu seyler ogretiyorsunuz millete bizide ekmegimizden ediyorsunuz.

Bir cevap yazın

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.