Vialand AVM & Eğlence Merkezi

Vialand AVM & Eğlence Merkezi

Mustafa Köksal

1 milyar 150 milyon TL’lik yatırım bedeliyle Cumhuriyet tarihinin en büyük perakende yatırımı olan Vialand, Eyüp ve Gaziosmanpaşa Belediyesi sınırları içerisinde bulunan 600.000 m²’lik arazi üzerinde yükseliyor. Kuzeyinde TEM Otoyolu ve güneyinde ise E5 Karayolu yer alan proje, konsepti açısından dünyada bir ilk olacak.

100’e yakın futbol sahası büyüklüğündeki Vialand, alışveriş caddeleri bünyesindeki 140 bin m2 kiralanabilir ticari alanı, 5000’i kapalı, 3000’i açık olmak üzere toplamda 8000 araçlık otopark kapasitesi ve hedeflediği geniş marka yelpazesiyle her yaş ve zevk grubuna uygun alternatifler sunacak. Vialand mega eğlence parkının girişindeki 2000 m2’lik alanda tüm görkemiyle yükselen Şato, ziyaretçilerine masal dünyasının kapılarını aralarken, eski İstanbul’un günlük yaşamını günümüze taşıyan ana caddesi ile farklı mimari özellikler de sunacak.

Vialand Bilet Fiyatları

23 Nisan 2013’de açılacak Vialand ayrıca Milli Egemenlik ve Çocuk bayramında açılacağı için çocuklara ayrı bir hediye olarak sunulacak. Açılış tarihinin de bu hususta olması ayrı bir konu. Ancak bu güzel tema parkı her yaştan kişiye hitap edecek. Ve bilet fiyatları o gün açıklanacak.

Vialand Kariyer

Cumhuriyet tarihinin en büyük eğlence merkezi olacak olan Vialand’den sizlerde bir yer kiralamak isterseniz Vialand kiralama ofislerine ulaşabilirsiniz. Vialand’de çalışma saatleri Pazar günleri hariç olarak 09:00 18:00 arası olacaktır.
Tel: +90 212 609 11 10
Fax: +90 212 609 11 09
İş Başvurusu: https://bit.ly/vialand

Vialand AVM & Eğlence Merkezi’nin Tanıtımı

Vialand AVM & Eğlence Merkezi’nin Adresi

Mustafa Köksal
Mustafa Köksal

Yılların birinde İstanbul’da, gece saat 21:00′da doğan ve Balıkesir Üniversitesi işletme bölümünden mezun bir girişimciyim. 2004 yılından bu yana bilgisayar programcısı olarak kendi projelerime hayat vermekteyim. Bilge Adam bilgi teknolojileri akademisinde yazılım ve grafik uzmanlığı eğitiminin ardından kuruculuğunu yapmış olduğum devamı...

Vialand AVM & Eğlence Merkezi
Vialand AVM & Eğlence Merkezi

5 Yorum Var!

 1. I’m at Vialand AVM (Istanbul) w/ 2 others

 2. Eren Derman Reply to Eren

  İyi Ki Varsın! Can’sın.. Ebru Gündeş – Kaçak (Canlı Performans) | Vialand AVM Aveapark Konseri 8….:

 3. Her Şey Dahil Reply to Her

  Bu açık bir davet yazısıdır… 22 Aralık Vialand AVM 16.00-18.00 Performanslarımıza beklerizzzz Sonra hatırlatmadı demeyin…

 4. di di dicey sena :d Reply to di

  I’m at Vialand Avm Yönetim (Vialand Alışveriş Merkezi, Girne Caddesi, Istanbul)

 5. Haftasonukeyfibuguzelhavanintadinicikariyoruz

Sizden Gelenler

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Geribildirim Gönder