Msn, Hotmail Hesabı Kapatma, Dondurma ve Silme

Msn, Hotmail Hesabı Kapatma, Dondurma ve Silme

Mustafa Köksal

Ücretsiz Windows Live Hotmail hesapları, hesabın 270 günden fazla kullanılmaması veya bir hesaba kaydolduktan sonra ilk 10 gün içinde oturuma erişim yoksa etkinsiz duruma gelir. Bir hesap devre dışı olduktan sonra tüm iletiler, klasörler ve kişiler silinir. Gelen iletiler gönderene teslim edilemedi olarak geri gönderilir. Hesap adınızı hala saklıdır.

Ancak hesap ek 90 gün süreyle devre dışı kalırsa, hesap adı kalıcı olarak silinebilir. Windows Live ID’nizi 365 gündür kullanmıyorsanız, Windows Live ID’niz kalıcı olarak silinir. Ayrıca siz direkt kapatmak ve dondurmak istediğiniz taktirde hesap ayarları sekmesinden hesabı iptal et / dondur sekmesine tıklayarak da işleminizi yapabilirsiniz.

Mustafa Köksal
Mustafa Köksal

Yılların birinde İstanbul’da, gece saat 21:00′da doğan ve Balıkesir Üniversitesi işletme bölümünden mezun bir girişimciyim. 2004 yılından bu yana bilgisayar programcısı olarak kendi projelerime hayat vermekteyim. Bilge Adam bilgi teknolojileri akademisinde yazılım ve grafik uzmanlığı eğitiminin ardından kuruculuğunu yapmış olduğum devamı...

Msn, Hotmail Hesabı Kapatma, Dondurma ve Silme
Msn, Hotmail Hesabı Kapatma, Dondurma ve Silme

3 Yorum Var!

  1. İmamınGülü✌ Reply to İmamınGülü✌

    hotmail turkiye için msn’i yeniden kullanıma açar mı :D bunun mırç’a kadar yolu var..turkiye sosyal medyası benjamin batın ‘a döndu.

  2. FACETOFACEİST74 Reply to FACETOFACEİST74

    burda biosuna hotmail adresini yazan adam var ya oldu olacak msn adresini ver titreşim gönderelim aq

Sizden Gelenler

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Geribildirim Gönder