iPad’i ikinci bilgisayar ekranı yapma

iPad’i ikinci bilgisayar ekranı yapma

Mustafa Köksal

Bilgisayarınızda ikinci bir ekrana ihtiyacınız var fakat ekranınız yok ama iPad’iniz var.. Sizlerde Splashtop uygulaması ile artık iPad ekranlarınızı bilgisayar ekranlarınızın ikinci masaüstü yada projektör görevini verebileceksiniz. Peki bu iş nasıl olacak? Yapmanız gereken Splashtop uygulamasını bilgisayarınıza kurmak ve aşağıdaki gerekli adımları uygulamak.

Uygulamanın ücretsiz versiyonunda tabi ki bazı sizin canınızı sıkacak yada işlemlerinizi yavaşlatacak işlemler var bunlar dan birisi de çıkan reklamlar. Uygulamanın PRO halinde ise hiç bir reklam yada sizin çalışmanızı engelleyecek husus yok. Uygulamanın kullanımı içi her iki tarafa da yükleyip cihazları eşleştirerek ekranınızı birleştirebilir uygulamaya ayarlarından da ekranın hangi işlevi yapacağına karar verebilirsiniz.

Bu iki uygulama ve ücretli versiyonları dışında MaxiVista (9.99 dolar) ve iDisplay (8.99 TL) uygulamalarını da deneyebilirsiniz.

Mustafa Köksal
Mustafa Köksal

Yılların birinde İstanbul’da, gece saat 21:00′da doğan ve Balıkesir Üniversitesi işletme bölümünden mezun bir girişimciyim. 2004 yılından bu yana bilgisayar programcısı olarak kendi projelerime hayat vermekteyim. Bilge Adam bilgi teknolojileri akademisinde yazılım ve grafik uzmanlığı eğitiminin ardından kuruculuğunu yapmış olduğum devamı...

iPad’i ikinci bilgisayar ekranı yapma
iPad’i ikinci bilgisayar ekranı yapma

4 Yorum Var!

  1. Mehmet Avincan Reply to Mehmet

    ben hala ‘i ‘un ardından ikinci sırada kullanıyorum.

  2. Yasemin Koç Reply to Yasemin

    MacBook üzerinde bir döküman hazırlarken ikinci bir monitör olarak iPad’i kullanıyorum :) iki monitör ile çalışmaya çok alışmışım.

  3. Onedio Teknoloji Reply to Onedio

    Apple, birinci nesil iPad’in ardından, büyük beğeni toplayan ikinci nesil iPad’i artık üretmeyeceğini açıkladı.

  4. ayrıca artık ipad’i, mac’i sadece bilkom satmayacak. indes bilgisayarda ikinci dağıtımcı oldu.

Sizden Gelenler

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Geribildirim Gönder