iPhone için yüz tanıma uygulaması

iPhone’lar da biraz daha fazla güvenlik istiyorsanız bu uygulama tam size göre arkadaşlar. Herkesin kullandığı güvenlik yöntemleri elbette vardır ve bunların başında da tuş kilidine şifre koymak yada onu biraz daha zorlaştırıp harfler ile eşleştirmek gelir! Bu uygulama biraz daha farklı çalışıyor ve sahibinin kara kaşını kara gözünü görmeden kilit açılmıyor. Dilerseniz yine şifre ile açabiliyorsunuz fakat güvenlik açısından telefonunuzda bulundurabileceğiniz uygulamalar arasındadır diye düşünüyorum.

Uygulamayı bu kadar övdük ve kullanın dedik ama uygulamayı kullanabilmeniz için telefonunuzun Jailbreak‘li olması gerekmektedir. Eğer telefonunuz Jailbreak‘li ise hemen RecognizeMe uygulamasını indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamanın yüzünüzü tanıması 10 ila 15 saniye arasında sürmektedir diyerek sizleri tanıtım videosu ile baş başa bırakıyorum.

Uygulamanın Tanıtım Videosu

“iPhone için yüz tanıma uygulaması” üzerine 7 yorum.

  1. iPhone kullancıları için ÜCRETSİZ ürün araştırma ve fiyat karşılaştırma uygulaması! İndirmek için —

  2. Görüntülemek için kaydırın ne demek ya. Vibratör olarak kullanan mı var iPhone’u. Ne demek o ya. Sapık mısınız olum. Değiştirin şunu.

  3. ya niye iphone için iAkşamdanIşıktır isimli bir şafak sayma app’i geliştirilmedi şimdiye kadar arkadaşlar tek akıllı ben miyim galiba evet

  4. o işçi kardeşimi senin elindeki iphone dan attığın başsağlığı mesajı kurtarmıyo aslanım,ülkede taraf olduğun için oluyor bunlar

  5. Apple’ın sıradaki akıllı telefon modeli iPhone 6 için yepyeni bir sızıntı var. Video formatındaki sızıntı, akıllı…

Bir cevap yazın

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.