iPad’i ikinci bilgisayar ekranı yapma

Bilgisayarınızda ikinci bir ekrana ihtiyacınız var fakat ekranınız yok ama iPad’iniz var.. Sizlerde Splashtop uygulaması ile artık iPad ekranlarınızı bilgisayar ekranlarınızın ikinci masaüstü yada projektör görevini verebileceksiniz. Peki bu iş nasıl olacak? Yapmanız gereken Splashtop uygulamasını bilgisayarınıza kurmak ve aşağıdaki gerekli adımları uygulamak.

Uygulamanın ücretsiz versiyonunda tabi ki bazı sizin canınızı sıkacak yada işlemlerinizi yavaşlatacak işlemler var bunlar dan birisi de çıkan reklamlar. Uygulamanın PRO halinde ise hiç bir reklam yada sizin çalışmanızı engelleyecek husus yok. Uygulamanın kullanımı içi her iki tarafa da yükleyip cihazları eşleştirerek ekranınızı birleştirebilir uygulamaya ayarlarından da ekranın hangi işlevi yapacağına karar verebilirsiniz.

Bu iki uygulama ve ücretli versiyonları dışında MaxiVista (9.99 dolar) ve iDisplay (8.99 TL) uygulamalarını da deneyebilirsiniz.

“iPad’i ikinci bilgisayar ekranı yapma” üzerine 4 yorum.

  1. MacBook üzerinde bir döküman hazırlarken ikinci bir monitör olarak iPad’i kullanıyorum :) iki monitör ile çalışmaya çok alışmışım.

  2. Apple, birinci nesil iPad’in ardından, büyük beğeni toplayan ikinci nesil iPad’i artık üretmeyeceğini açıkladı.

  3. ayrıca artık ipad’i, mac’i sadece bilkom satmayacak. indes bilgisayarda ikinci dağıtımcı oldu.

Bir cevap yazın

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.