Google’dan Konuşan Ayakkabı

Google’dan Konuşan Ayakkabı

Mustafa Köksal

Apple saat hazırlıklarına başladığını duyurduğu günden bu yana Google ne yapsam diye düşünürken, Konuşan Ayakkabı çalışmalarına başladı. Tanıtım videosu ile anlayabileceğiniz gibi tam anlamıyla sosyal ağlara uyumlu olan ayakkabı siz ne yaparsanız Google Plus’da paylaşıyor ve dışarıdaki seslere göre paylaşımlar yapıyor.

Ama bu ayakkabıyı bizim ülkemizde kullandığımızı düşünelim bir de? Arkadaşlarınızın yanınıza gittiniz ve ayakkabınızı görenlerin ilk tepkisi ne olur sizce? Getirde bir basayım ona! : ) Eskiden böyle değil miydi? Yeni bir ayakkabı ile sokağa çıkardınız ve 2-3 arkadaşınız siz daha adımınızı atar atmaz ayakkabının …. neyse : ) Şaka bir yana yakın zaman da resmi açıklamalar ile ayakkabının duyrulmasını bekliyoruz.

Konuşan Ayakkabı: Talking Shoe

Mustafa Köksal
Mustafa Köksal

Yılların birinde İstanbul’da, gece saat 21:00′da doğan ve Balıkesir Üniversitesi işletme bölümünden mezun bir girişimciyim. 2004 yılından bu yana bilgisayar programcısı olarak kendi projelerime hayat vermekteyim. Bilge Adam bilgi teknolojileri akademisinde yazılım ve grafik uzmanlığı eğitiminin ardından kuruculuğunu yapmış olduğum devamı...

Google’dan Konuşan Ayakkabı
Google’dan Konuşan Ayakkabı

2 Yorum Var!

  1. Gokhan Tekin Koca Reply to Gokhan

    Necati Sasmaz’la gezi parkini konusan hukumet bence benimle de atom parcalamayi konusmali. En azindan google’dan bakmisligim var.

  2. Yılmaz BOZAN Reply to Yılmaz

    Google Glass dan sonra Google’ın konuşan ayakkabısı! Bende Google’ın araba yapmasını bekliyorum :))

Sizden Gelenler

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Geribildirim Gönder