Sgk.tc Yenilendi!

Sizler için SGK hizmetleri konusunda tarafsız hizmet veren bir internet sitesi var. www.sgk.tc adresinden ulaşabileceğiniz bu site sizlere en güncel SGK haberleri, e-devlet sisteminin kullanımı ve sizlerin SGK ile ilgili sorunlarınızın çözümlerini barındıran bir sitedir. Sizlerde sitemizi ziyaret ederek ulaşabileceğiniz en güncel SGK haberlerine ve e-devlet hakkında bilmeniz gereken her şeye ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda SGK ve Bağ-kur gibi sosyal güvenlik hizmetleri için haklarınızı öğrenebilir ve bir işlem gerçekleştirirken o işlemi haklarınızı bilerek bilinçli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kısacası SGK ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi sitemizden tarafsız bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Sitemizde sizlere günlük olarak en güncel SGK haberlerini sunmakla birlikte tüm SGK il müdürlüklerinin iletişim bilgilerini de sizlere eksiksiz sunmaktayız. Sizlerde sitemizi ziyaret ederek bulunduğunuz ilin SGK il müdürlüğü iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Eğer sizlerin de SGK ile ilgili sorunlarınız varsa sitemize bildirerek sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

Eğer sorununuz internetten çözülebilecek bir sorun ise sizlere en iyi şekilde yardımcı olabileceğimiz den emin olabilirsiniz. Ancak korkmayın internetten çözemeyeceğiniz bir sorunla karşı karşıyaysanız da sizi bulunduğunuz ilin SGK il müdürlüğüne yönlendirebilir ve sizin orada yapmanız gereken işlemleri açıklayabiliriz.

Sitemizden tüm SGK il müdürlükleri hakkında bilgi sahibi olabilir ve aynı zamanda tüm SGK il müdürlüklerinin iletişim bilgilerine sahip olabilirsiniz. Sizlerde tarafsız bir SGK sitesinin sunduğu hizmetlerden faydalanmak isterseniz hemen www.sgk.tc adresine ulaşabilirsiniz. Sitemizde daha size sayamadığımız bir çok hizmetimiz bulunmaktadır. Sizlerde bir an önce keşfetmek için sitemizi ziyaret edin. Ayrıca sitemizden sosyal medyadaki yerimizi de takip edebilirsiniz. Tüm sosyal medya hesaplarımıza (Google+, Twitter, Facebook) sitemizden ulaşabilir ve bizi sosyal medya hesaplarımızdan daha kolay ve daha güncel bir şekilde takip edebilirsiniz.

SGK.TC’den Görüntüler

sgk,ssk,sigorta,bağkur

“Sgk.tc Yenilendi!” üzerine 1 yorum.

Bir cevap yazın

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.