Akıllı Telefonlar için Flash Player

Akıllı Telefonlar için Flash Player

Mustafa Köksal

Uzun zamandır mobil kategorisine yazılar yazmıyorduk ama bugün bir kaç tane yazı yazma kararı aldım ve bunlardan birincisi En İyi BlackBerry Uygulamaları ve Mobil Telefonlar için Flash Player konuları oldu. Bu konumuzda iPhone yani iOS işletim sistemi kullanan kullanıcıları biraz üzeceğiz ama bu konuda yapacak birşeyimiz yok.

Aynı şekilde bende bir Apple kullanıcısı olarak telefonumdan flash siteleri açamıyorum fakat uzun bir sürede bu uygulamaları göremeyeceğiz diye düşünüyorum.

Akıllı telefonlar için flash içerikleri görüntülemede olmazsa olmaz bir uygulama olan flash uygulamasını artık kullanabileceksiniz. Adobe ilk önce bu flash uygulamasını Android için kullanılır hale getirmişti. Daha sonra Flash 10.1 desteği, Adroid 2.2 Froyo güncellemesi ile Nexus One kullanıcıları için de kullanılabilir hale getirilmişti.Buna ek olarak kısa bir süre sonra da Froyo’ya güncellenmiş Motorola Droid kullanıcılarının bu hizmetten faydalanabileceği söylenmişti.

Mustafa Köksal
Mustafa Köksal

Yılların birinde İstanbul’da, gece saat 21:00′da doğan ve Balıkesir Üniversitesi işletme bölümünden mezun bir girişimciyim. 2004 yılından bu yana bilgisayar programcısı olarak kendi projelerime hayat vermekteyim. Bilge Adam bilgi teknolojileri akademisinde yazılım ve grafik uzmanlığı eğitiminin ardından kuruculuğunu yapmış olduğum devamı...

Akıllı Telefonlar için Flash Player
Akıllı Telefonlar için Flash Player

3 Yorum Var!

  1. Selim Eser Reply to Selim

    Akıllı telefonlar çıktı, adam gibi sinirlenemez olduk. Bi telefon fırlatmanın bedeli bin liradan başlıyor :)

  2. Akıllı telefonlar konum tabanlı pazarlamanın geleceğini şekillendiriyor.

  3. Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv: “Akıllı telefonlar lüks değil, insan hayatını kolaylaştırıp bilgiye ulaştıran cep bilgisayarlarıdır.”

Sizden Gelenler

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Geribildirim Gönder