Akıllı Telefonlar için Flash Player

Uzun zamandır mobil kategorisine yazılar yazmıyorduk ama bugün bir kaç tane yazı yazma kararı aldım ve bunlardan birincisi En İyi BlackBerry Uygulamaları ve Mobil Telefonlar için Flash Player konuları oldu. Bu konumuzda iPhone yani iOS işletim sistemi kullanan kullanıcıları biraz üzeceğiz ama bu konuda yapacak birşeyimiz yok.

Aynı şekilde bende bir Apple kullanıcısı olarak telefonumdan flash siteleri açamıyorum fakat uzun bir sürede bu uygulamaları göremeyeceğiz diye düşünüyorum.

Akıllı telefonlar için flash içerikleri görüntülemede olmazsa olmaz bir uygulama olan flash uygulamasını artık kullanabileceksiniz. Adobe ilk önce bu flash uygulamasını Android için kullanılır hale getirmişti. Daha sonra Flash 10.1 desteği, Adroid 2.2 Froyo güncellemesi ile Nexus One kullanıcıları için de kullanılabilir hale getirilmişti.Buna ek olarak kısa bir süre sonra da Froyo’ya güncellenmiş Motorola Droid kullanıcılarının bu hizmetten faydalanabileceği söylenmişti.

“Akıllı Telefonlar için Flash Player” üzerine 3 yorum.

  1. Akıllı telefonlar çıktı, adam gibi sinirlenemez olduk. Bi telefon fırlatmanın bedeli bin liradan başlıyor :)

  2. Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv: “Akıllı telefonlar lüks değil, insan hayatını kolaylaştırıp bilgiye ulaştıran cep bilgisayarlarıdır.”

Bir cevap yazın

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.