Maaşa Göre Bedelli Askerlik 2014 Nedir?

Maaşa Göre Bedelli Askerlik 2014 Nedir?

Mustafa Köksal

Teklif, yıllık geliri 14 bin lira ve daha az olanların bedel ödemeden askerlik yapmalarını öngörüyordu. Ayrıca yıllık geliri 14 bin 1 TL ile 25 bin TL arasında olanların 7 bin 500 TL; yıllık geliri 25 bin 1 TL ve daha üstü olanların ise 15 bin TL ödeyerek, zorunlu askerlik hizmetini yapabilecekleri belirtildi.

Öte yandan CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında, TBMM Başkanlığı’na sunulan bedelli askerlikle ilgili kanun teklifi hakkında bilgi verdi. Hamzaçebi, teklif ettikleri düzenlemeden 31 Aralık 2013 tarihi itibariyle askerlik çağına gelen, henüz askerliğini yapmamış olan ve 28 yaşından gün alanların yararlanabileceğini ifade etti.

Mustafa Köksal
Mustafa Köksal

Yılların birinde İstanbul’da, gece saat 21:00′da doğan ve Balıkesir Üniversitesi işletme bölümünden mezun bir girişimciyim. 2004 yılından bu yana bilgisayar programcısı olarak kendi projelerime hayat vermekteyim. Bilge Adam bilgi teknolojileri akademisinde yazılım ve grafik uzmanlığı eğitiminin ardından kuruculuğunu yapmış olduğum devamı...

Maaşa Göre Bedelli Askerlik 2014 Nedir?
Maaşa Göre Bedelli Askerlik 2014 Nedir?

2 Yorum Var!

  1. AHMET 10 TL MAAŞA FAZLA DİYORSUN KUTULARDAN ÇIKAN PARALAR SENİN İÇİN AZDI SANIRIM HALA SAVUNDUĞUNA GÖRE :)

  2. Aldığına maaşa göre değil, aldığın dini eğitime göre beyanatlarda bulunsan ne güzel olurdu..!

Sizden Gelenler

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Geribildirim Gönder