Star Tv İnan Bana Yarışmasına Başvuru Formu

Star TV’de yepyeni bir yarışma başladı. Star TV İnan Bana yarışması ile izleyenlere oldukça keyifli anlar yaşatıyor. Çocuktan Al Haberi tadında bir yarışma olan İnan Bana yarışması izleyenleri kahkahaya boğarken çocukların aileleri ise zaman zaman zor durumda kalabiliyor.

Yarışmanın Konusu

Star Tv’de başlayan İnan Bana yarışması 4 ile 8 yaş arası küçük çocukların katıldığı bir eğlence yarışmasıdır. Küçük çocuklara bağlanan yalan makinası sayesinde çocukların verdikleri cevaplara ötmesi sonucu çocukların daha gerçekçi cevaplar vermesini sağlayan bir eğlence programıdır. Star Tv’de yayınlanan İnan Bana yarışmasına 4 ile 8 yaşındaki tüm çocuklar katılabiliyor.

“Star Tv İnan Bana Yarışmasına Başvuru Formu” üzerine 17 yorum.

  1. Sizi kızımla birlikte sürekli izliyoruz.Ve sizin programınızı çok beğeniyoruz.Kızım 6.5 yaşındadır.Pogramınıza gelmeyi çok istiyoruz.

  2. Tunceli seyehatinde Genel Başkanımız nun ye uçakta verdiği röportajın selfie çekimi.

  3. Allahım konuyu biliyorsun ! ‘21.45 Star Tv’ amin……… (akşam oldumu dünya ile bağlantı kesilir, telefonlar uçuş moduna alınır vs…. vs

  4. Sizi Kizimla birlikte cok izliyoruz Kizim su anda 5 yasinda programa gelmek cok istiyoruz bir kac dafa forum doldurdum ama cavab alamadim lutfen Kizim Cansu cok istiyor gelmek

Bir cevap yazın

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.