Android temizleyici Clean Master Nedir? Nasıl Kullanılır?

Clean Master, basit olarak Android temizleyici ve RAM arttırıcı bir uygulamadır. Android dünyasında en çok kullanılan ilk 10 geliştiriciden sadece birisi. Programın mantığı basit işinize yaramayan ama RAM kullanan arka plandaki uygulamaları kapatıp RAM’inizi size geri veriyor. Ayrıca daha önce yükleyip sildiğiniz uygulamalardan kalan kalıntı ve gereksiz dosyaları da siliyor. Böylece telefonunuzu da rahatlatıyor.

Clean Master tamamen ücretsiz ve en etkili telefon temizle uygulaması. KS Mobile ‘in yarattığı bu uygulamayı şu anda 50 milyondan fazla android kullanıcısı kullanıyor. Hafıza Arttırma/ Görev Sonlandırıcı özeliği ile oyun ya da uygulamaların hızlarını arttırabilir, temizle özelliği ile daha önceden sildiğiniz ya da kullanılmayan sadece hafızada yer işgal eden dosyaları silip telefonunuza bellem açabilirisiniz. Temizle kısmı ile arama ve tarayıcı geçmişi gibi kişisel bilgilerinizi silebilirsiniz.

Clean Master Tanıtımı

“Android temizleyici Clean Master Nedir? Nasıl Kullanılır?” üzerine 12 yorum.

  1. kullanılmayan ları siliyor diyor bizim bilmeyip kullanmadımız uygulamaları da mı silecek yani özelliklerini silecek o zamn yavaş yavaş bu ara da ram serbest bırakıldı diyor bu ne demek oluyor

  2. Uygulamaları silmiyor fakat aktif birşekilde çalışmasını engelliyor diyelim.. Tamamen kaldırma gibi bir şey söz konusu değil yani.

  3. Ya bu kendi kendine mi calistiriyor yoksa kendisi otomatik mi tariyor ben bilemedim

    1. Telefonunuza her uygulama indiğinde otomatik taratıyor fakat dilerseniz kendinizde taratma / çalıştırma gibi işlemler yapabiliyorsunuz.

  4. Merhaba arkadaşım android te 7 virüs bulastı yaziyor nasil temizleyebilirim..

    1. Eğer virüs bulaşmış ise Nod32 Mobil uygulamasını denemenizi öneriyorum ama şöyle bir gerçek var ki, virüs %100 silinmez.. Önemli dosyalarınızı yedekleyin ve sıfırlama işlemine gitmenizi öneriririm.

  5. facebook,twitter,goo En İyi Android Önbellek Temizleyici Uygulamalar: Android cihazların…

  6. Clean master nasil iyimidir yorumlara bakip guvenemiyorum tam yetkili birinden cevap istiyorum

Bir cevap yazın

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.