Uçak Korkusunun Tedavisi ve Nasıl Yenilir?

Uçak Korkusunun Tedavisi ve Nasıl Yenilir?

Mustafa Köksal

Bazı insanlar yüksekten korkuyor ama uçağa bindiklerinde hiç bir şey olmamış gibi hayatına devam ediyor ama bazıları var ki uçağa bindiğinde gerçek anlamda bir korku ve titreme eşliğinde baygınlık bile geçirebiliyor. Doktorlar tarafından da onaylanan Uçak Korkusu Hastalığı eğer sizde de varsa yazımızın devamını okumanızı öneriyoruz.

Kendinize her zaman otomobil veya trenlerde yapılan yolculuklara göre katça daha güvenliği olduğunu gösteren belgeleri sunun. Uyku ilacı onu yolculuk boyunca korkusunu yenmesini sağlayacaktır. Hipnoz ederek tedavi yapıldığı biliniyor ama büyük riski bulunmaktadır. Biz sizlere bu konuda en net söyleyebileceğimiz olaylardan birisi piskilojik olduğunu söylemek ve kafanıza takmadığınız taktirde bu korkuyu aşabileceğinizi söylemek isteriz.

Uçak Korkusunun Tedavisi

Mustafa Köksal
Mustafa Köksal

Yılların birinde İstanbul’da, gece saat 21:00′da doğan ve Balıkesir Üniversitesi işletme bölümünden mezun bir girişimciyim. 2004 yılından bu yana bilgisayar programcısı olarak kendi projelerime hayat vermekteyim. Bilge Adam bilgi teknolojileri akademisinde yazılım ve grafik uzmanlığı eğitiminin ardından kuruculuğunu yapmış olduğum devamı...

Uçak Korkusunun Tedavisi ve Nasıl Yenilir?
Uçak Korkusunun Tedavisi ve Nasıl Yenilir?

4 Yorum Var!

  1. Arzu Yıldız Reply to Arzu

    Uçak korkusunun yanında uçağa alınmama korkusu da varmış!!!

  2. Uçak Korkusu Nasıl Yenilir: Uçak Fobisi Nasıl Aşılır, Uçaktan Korkusunun Yemenin Yolları Uçak fobisi olarak bi…

  3. Kubilay Türkoğlu Reply to Kubilay

    Uçak korkusunun yanında bir de bu pilotun görüntüsü!.. Yok, ben karadan gideceğim yine…

Sizden Gelenler

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Geribildirim Gönder