2013 Sosyal Medya Ceza Yasası

2013 Sosyal Medya Ceza Yasası

Mustafa Köksal

Bir takım yasaklar getirilmesini inanın bende istiyorum çünkü o kadar çok gereksiz insan var ki, saçma sapan yazılar yazarak insanları gaza getiriyor ve kimse araştırma yapmadan hadi oo!! şşş!! gibi saldırıya başlamaları kesinlikle yanlış. Ama ortada gerçekten bir yanlış varsa onuda yerden yere vurmak lazım.

Tabi bizim devletimiz sansürü böyle cezalarla değil de, tamamen kapatarak yapıyor.. Örnek twitter’a erişimi kapatmak nedir? Bunun hiç bir açıklaması olamaz.. Onuda geçiyorum arkadaşlar da bu Başbakana küfür edenleri vs. içeri attılar.. Atsınlar tamam onada eyvallah ama bizim Ulu Önderimize Küfür edilince, Atatürk’ümüze küfür edilince neden hiç bir yasal işlem uygulanmıyor? Taraflı olma devlet, işine gelene ceza kesme! Kural varsa herşey için uygula birtek kendin için değil!

Bu sosyal medya kanun tasarısı da işleme girdiğinde detaylarını buradan yazıyor olacağım.

Mustafa Köksal
Mustafa Köksal

Yılların birinde İstanbul’da, gece saat 21:00′da doğan ve Balıkesir Üniversitesi işletme bölümünden mezun bir girişimciyim. 2004 yılından bu yana bilgisayar programcısı olarak kendi projelerime hayat vermekteyim. Bilge Adam bilgi teknolojileri akademisinde yazılım ve grafik uzmanlığı eğitiminin ardından kuruculuğunu yapmış olduğum devamı...

2013 Sosyal Medya Ceza Yasası
2013 Sosyal Medya Ceza Yasası

2 Yorum Var!

  1. jzekib#AK ❻❶ TURKEY Reply to jzekib#AK

    Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın 2013 yılı verilerine göre; bir yılda yaklaşık 12 milyar lira yardım gerçekleştirildi.

  2. Eurosport.com TR Reply to Eurosport.com

    Sosyal medyayı sallayan o fotoğraf ve Ali Adnan gerçeği! Alper Aslan’ın haberi

Sizden Gelenler

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Geribildirim Gönder