Google Plus için Kartvizit Oluşturma

Google Plus için Kartvizit Oluşturma

Mustafa Köksal

Bir sosyal ağın tutması sadece insanların direkt olarak o hizmete kayıt olmasıyla kesinlikle olmuyor arkadaşlar… Bunun başlıcı sebeplerinden birtanesi yazılımcıların o sosyal ağ için uygulamalar yada eklentiler geliştirmesidir. Şu anda gördüğümüz gibi Google Plus’da kimlik kart oluşturma diye bir site çıkmış ve ID’nizi yazarak size kart oluşturuyor. Bence G+ en büyük atağını Google Plus’ta Kullanıcı Adı verme hizmetini başlattığında yakalayacak diye düşünüyorum.

Sizlerde kendi kimlik kartınızı oluşturmak istiyorsanız eğer; www.mygoogleplus.de/id/ adresine girin ve daha sonra Google+ ID’nizi gerekli alana yapıştırın ve size otomatik bir şekilde kartınız önünüze gelsin. Daha sonra sosyal ağlarda paylaşabilir yada yazıcıdan çıkartabilirsiniz. Aşağıda bir tane örnek yaptım oradan bakabilirsiniz.

Örnek Google Plus Kartviziti


Google Plus için Kartvizit Oluşturma

Mustafa Köksal
Mustafa Köksal

Yılların birinde İstanbul’da, gece saat 21:00′da doğan ve Balıkesir Üniversitesi işletme bölümünden mezun bir girişimciyim. 2004 yılından bu yana bilgisayar programcısı olarak kendi projelerime hayat vermekteyim. Bilge Adam bilgi teknolojileri akademisinde yazılım ve grafik uzmanlığı eğitiminin ardından kuruculuğunu yapmış olduğum devamı...

Google Plus için Kartvizit Oluşturma
Google Plus için Kartvizit Oluşturma

2 Yorum Var!

  1. Galatasaray SK Reply to Galatasaray

    Kevin Conroy, Michael Uslan ve Chip Kidd’in katılacakları paneli, bu gece internetten canlı yayınlanacak!

  2. Venere Medikal Reply to Venere

    Arkadaşlar sitemizde etkileşim yaparak (facebook, twitter, google plus ta paylaşım) arkadaşınızı davet etmek,…

Sizden Gelenler

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Geribildirim Gönder