Google Keep Nedir? Nasıl Kullanılır?

Google Keep Nedir? Nasıl Kullanılır?

Mustafa Köksal

Google bir yandan bahar temizliği adı altında Reader gibi servislerini kaldırırken bir yandan da yeni uygulamalar ile kullanıcıların karşısına çıkmaya devam ediyor. Arama motoru devinin yeni uygulaması ise Google Keep isimli Evernote benzeri not alma uygulaması.

Android Police isimli blog tarafından ekran görüntüleri paylaşılan Google Keep henüz kullanıcılara sunulmadı. Google’ın bulut depolama servisi Drive’ın altında hizmet verecek olan uygulama dün kısa bir süre için az sayıda kişinin kullanımına açılırken, daha sonra hatanın anlaşılması üzerine ortadan kayboldu.

Google Keep

Google Keep

Google Keep ile kullanıcılar aldıkları notları fotoğraflarla veya renkli karakterlerle zenginleştirebilecekler. Bunun yanında uygulama üzerinden yapılacaklar listesi hazırlamak da mümkün olacak.

Kaynak: sosyalmedya.co

Mustafa Köksal
Mustafa Köksal

Yılların birinde İstanbul’da, gece saat 21:00′da doğan ve Balıkesir Üniversitesi işletme bölümünden mezun bir girişimciyim. 2004 yılından bu yana bilgisayar programcısı olarak kendi projelerime hayat vermekteyim. Bilge Adam bilgi teknolojileri akademisinde yazılım ve grafik uzmanlığı eğitiminin ardından kuruculuğunu yapmış olduğum devamı...

Google Keep Nedir? Nasıl Kullanılır?
Google Keep Nedir? Nasıl Kullanılır?

2 Yorum Var!

  1. M.Bur4k Gültekin Reply to M.Bur4k

    Google Keep Google’ın çok bilinmeyen ama kullanışlı programlarından

  2. Batuhan Apaydın Reply to Batuhan

    Pohled na Google Keep, se kterým se (bohužel) z velké části ztotožňuji…

Sizden Gelenler

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Geribildirim Gönder