Viktoria Plzen’i Tanıyalım #uefa

Fenerbahçe’mizin Avrupa Liginde maç yapacağı Viktoria Plzen‘i inceleyelim. Öncelikli olarak bu sene UEFA Liginde en çok gol yiyen takım olan Pizen, Avrupa Liginin en az gol yiyen takımı ile karışacağını belirtmek isterim. Son maçında Naopoli’yi elemesine rağmen Napoli ilk maçında yedek kadroyla çıkması Pizen!in işine geldiğini unutmamak lazım!

Fanatik derecesinde bir Fenerbahçe’li olmama rağmen oynanan futboldan çok hoşnut olmadığımı fakat Pizen karşılaşmasında her şeyin daha farklı ve güzel olacağına inanarak bu yazımı yazıyorum. Şunu kesinlikle unutmamak lazım arkadaşlar, Fenerbahçe’miz; gerek futbolcularının kalitesi gerekse kulübün bilinirliği açısından rakibinden bir sıfır önde olduğunu biliyoruz. Bu yazımızda sizlere rakibimizin oynadığı maçlara ait özetler, videolar, resimler ve oyuncular hakkında bilgiler vereceğim.

Fenerbahçe / Viktoria Plzen

Yayın Tarihi: 7 – 14 Mart
Saat: 22:05
Yayın: Star TV

Viktoria Plzen’in Kadrosu

Viktoria Plzen’in Maç Özetleri“Viktoria Plzen’i Tanıyalım #uefa” üzerine 6 yorum.

  1. TANRIM, TUR BİZİM! KORKUNÇ BİR ŞEY! DÜNYA DEVİ VİKTORİA PLZEN’İ SAF DIŞI BIRAKIP ÇEYREK FİNALE ULAŞTIK. TEŞEKKÜRLER ÇOCUKLAR!1!1

  2. Fenerbahçe, Viktoria Plzen’i Webo’nun attığı golle 1-0 yendi. AzimVeHırsla Saldır FENERBAHÇE başlığı TT listesinde.

  3. TANRIM, TUR BİZİM! KORKUNÇ BİR ŞEY! DÜNYA DEVİ VİKTORİA PLZEN’İ SAF DIŞI BIRAKIP ÇEYREK FİNALE ULAŞTIK. TEŞEKKÜRLER ÇOCUKLAR!1!1

  4. Önce Yenilmeyen Viktoria Plzen’i , Sonra yenilmeyen Lazio’yu, Şimdi de yenilmeyen Benfica’yı yendik…Yenilmemiş takım kaldı mı?

Bir cevap yazın

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.