En Çok Takipçi Hangi Markada?

En Çok Takipçi Hangi Markada?

Mustafa Köksal

Sektörümüz ile alakalı bir yazı yayınlamak istedim bugün arkadaşlar… Sizlere dünya sıralamasındaki marka değerleri ile ilgili bir liste ve infografik paylaşmak istedim. Sizlerinde bildiği gibi bir çok kişi bazen önemli markaları sırf takip etmek için yada profilinde gözükmesini istediği için takip eder oldu fakat listenin ilk beş markasını görünce şaşırmayacaksınız.

Benimde kişisel olarak tüm ürünlerini kullandığım ve her platformda takip etmeye özen gösterdiğim, Apple listenin birinci sırasında. Listenin devamında ise her gün ziyaret ettiğimiz Google ile gibi devam ediyor. Yazımı daha fazla uzatmadan sizleri liste ve modMedia tarafından hazırlanan infografik ile baş başa bırakıyorum.

Dünya’da Marka Değeri Sıralaması

 • Apple
 • Google
 • Microsoft
 • IBM
 • Walmart

#infografik

En Çok Takipçi Hangi Markada?

Mustafa Köksal
Mustafa Köksal

Yılların birinde İstanbul’da, gece saat 21:00′da doğan ve Balıkesir Üniversitesi işletme bölümünden mezun bir girişimciyim. 2004 yılından bu yana bilgisayar programcısı olarak kendi projelerime hayat vermekteyim. Bilge Adam bilgi teknolojileri akademisinde yazılım ve grafik uzmanlığı eğitiminin ardından kuruculuğunu yapmış olduğum devamı...

En Çok Takipçi Hangi Markada?
En Çok Takipçi Hangi Markada?

5 Yorum Var!

 1. SBT 16 Mart reytingleri: En çok izlenen programlar.

 2. terapi_defteri Reply to terapi_defteri

  Parayla mitinge gidip ön sıralarda bayılan vatandaş en çok senin dünya tiyatrolar günün kutlu olsun.

 3. Fenerbahçe SK Reply to Fenerbahçe

  Çocuğunuz bir Futbolcuyu Peygamberden daha çok seviyor ise ciddi bir problem var demektir.Anlamak için en çok hangisinden bahsettiğine bakın

 4. 13. Burç Reply to 13.

  YENGEÇ: Kolay kolay seviyorum demez Yengeç çünkü kolay sevmez ama çok kolay siler, hemde en ufak yanlışta bile !

 5. Telafer’in IŞİD işgaline en çok MHP’li ( ) sevinmiştir. Türkmen Cephesine Telafer Kürtlerin olacağına IŞİD yağmalasın demiş!

Sizden Gelenler

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Geribildirim Gönder