SGK / E-Devlet Ne Zaman Emekli Olabilirim?

SGK / E-Devlet Ne Zaman Emekli Olabilirim?

Mustafa Köksal

Bu konuda sayfamıza ve diğer projelerimize ağırlıklı olarak soru ve görüşler geliyor ve hiç bir sitede bu konuları açık ve net bir şekilde bulamıyoruz denildi değerli arkadaşlar.. Ama bu konu için sgk’nın resmi sitesini ziyaret etmenizi öneriyoruz dediğimizde ise bloglardan, forumlardan bu linke ulaşamadıklarını söyleyen takipçilerime bu sayfadan nasıl yapılır ve hangi form doldurulur konularında detaylı bilgiler veriyor olacağım.

Ülkemizde devlet tarafından emekli olmak için üç yöntem vardır ve bu tür ne zaman emekli olabilirim soruları içinde hangi kurumdan emekli olacaksanız aşağıdaki size ait olan linke girin ve size ait kişisel bilgileriniz ile doldurun daha sonra sorgula sekmesi ile istediğiniz ne zaman emekli olabilirim? sorusuna cevap bulabilirsiniz.

Emekli Sandığı, Bağkur, SGK, SSK Nasıl Emekli Olabilirim?

Emekli Sandığı: http://uyg.sgk.gov.tr/HizmetHesabi4c/
SSK, SGK: http://uyg.sgk.gov.tr/nezaman/servlet/com.tai.nezaman.servlet.EventMultiplexer
Bağ-Kur: http://uyg.sgk.gov.tr/EMEKTARWEB/hakKazanma.do

Mustafa Köksal
Mustafa Köksal

Yılların birinde İstanbul’da, gece saat 21:00′da doğan ve Balıkesir Üniversitesi işletme bölümünden mezun bir girişimciyim. 2004 yılından bu yana bilgisayar programcısı olarak kendi projelerime hayat vermekteyim. Bilge Adam bilgi teknolojileri akademisinde yazılım ve grafik uzmanlığı eğitiminin ardından kuruculuğunu yapmış olduğum devamı...

SGK / E-Devlet Ne Zaman Emekli Olabilirim?
SGK / E-Devlet Ne Zaman Emekli Olabilirim?

1 Yorum Var!

  1. Özcan Karakuş Reply to Özcan

    İşsiz kalıp maaş alamayan insandan her ay sgk primi istedikleri için

Sizden Gelenler

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Geribildirim Gönder