Mobil Uygulama Yarışması ve Ödülleri

Türkiye’deki mobil uygulama yazılımcılarına ve uygulama ekosistemine destek vermek amacı ile düzenlenen ‘indir.com mobil uygulama ödülleri’ yarışması mobil uygulama geliştiren herkese açıktır.

Yarışmaya 4 Şubat – 15 Nisan tarihleri arasında bireysel ve en fazla 3 kişilik ekipler başvuru yapabilecekler. Katılımcılar 2014 yılı içerisinde yükledikleri ya da yeni geliştirecekleri uygulamalarını Google Play ya da App Store’a yükledikten sonra başvuru formunu doldurarak yarışmaya dahil olabilecekler.

15 Nisan’da sona erecek başvuruların ardından, gelen uygulamalar için 18 Nisan’da “Halk Oylaması” başlayacak olup 30 Nisan’da ilk 10’a giren projeler açıklanarak 1 Mayıs itibari ile jüri üyelerimizin değerlendirmelerine sunulacak ve ilk 3’e giren projeler 16-17 Mayıs tarihinde yapılacak olan Android Geliştirici Günleri,ODTÜ’de açıklanarak birbirinden değerli ödüllerin sahibi olacaklar.

Ödüller

Birinci olan yarışmacı; 1 Haftalık San Fransisco (Silikon Vadisi) tatili, 4000 Tl nakit para, uygulama tanıtımı için ReklamStore’dan 3000 Tl’lik reklam ile Camekan’dan 2000 Tl’lik Google Adwords reklamı, Reknova’dan uygulamanın sitesi için 1 yıllık ücretsiz SEO hizmeti, Userspots’tan UX testleri için 10 saatlik laboratuvar kullanımı ve indir.com’dan 1 yıl boyunca ücretsiz uygulama tanıtımı,

İkinci olan yarışmacı; Antalya’da 1 hafta tatil, ReklamStore’dan 1500 Tl’lik reklam, Camekan’dan 1000 Tl’lik Google Adwords reklamı, Reknova’dan uygulamanın sitesi için ücretsiz 6 aylık SEO hizmeti, Userspots’tan UX testleri için 10 saatlik laboratuvar kullanımı ve indir.com’dan 6 ay ücretsiz uygulama tanıtımı,

Üçüncü olan yarışmacı; Kapadokya Tatili, Camekan’dan 500 Tl’lik Google Adwords reklamı, Reknova’dan uygulamanın sitesi için 3 aylık ücretsiz SEO hizmeti, Userspots’tan UX testleri için 10 saatlik laboratuvar kullanımı ve indir.com’dan 3 aylık uygulama tanıtımı,

Ayrıca ilk 3’e giren tüm yarışmacılara TEB’den 1 yıllık Ofis kullanımı ücretsiz temin edileceği gibi ilk 10’a giren yarışmacılara ise UserSpots’tan ücretsiz UX eğitimi ile TEB’den Danışmanlık Hizmeti hediye edilecektir.

indir.com’un düzenlediği ‘indir.com mobil uygulama ödülleri’ yarışması ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

“Mobil Uygulama Yarışması ve Ödülleri” üzerine 2 yorum.

  1. Concept Imago, Mobil Uygulama Geliştiricisi arıyor. Detaylar Webrazzi Kariyer’de

  2. Geleceği Yazanlar Mobil Uygulama Maratonu, 153 gencin 16 saat boyu kod geliştireceği Türkiye’nin en geniş katılımlı hackathon’uyla başlıyor.

Bir cevap yazın

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.