Kardeş Payı Dizisinin Oyuncuları ve Fragmanı

Başrollerinde Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Seda Bakan gibi isimlerin yer aldığı dizide, yönetmen koltuğunda Selçuk Aydemir yer alıyor. Tesisatçılık yapmak zorunda kalan iki mucit kadreşin hikayesini anlatan dizide, Düya’ya barış ve mutluluk getirecek icatlarının zamanla geçekten çalışmasını konu alacak.

İşler Güçler dizisiyle isimlerini duyuran, daha sonra bu çıkışlarını Düğün Dernek filmiyle devam ettiren ikili şimdi mucit kardeşler olarak karşımıza çıkıyorlar. Star TV’de yayınlanacak olan Kardeş Payı dizisinin ilk fragmanı kanal tarafından yayınlandı.

Kardeş Payı Oyuncuları

Tüm yapımlarda aynı ekiple çalışan Murat Cemcir ve Ahmet Kural, Kardeş Payı’nda da aynı ekiple devam ediyor. Dizinin senaryosunu yine Selçuk Aydemir yazacak.

Kardeş Payı Fragmanı

Kardeş Payı Resimleri

Kardeş Payı Dizisinin Oyuncuları ve Fragmanı

Kardeş Payı Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

İlk fragmanı yayınlanan kardeş Payı’nın henüz ne zaman yayınlanacağı konusunda Star TV’den bir açıklama gelmedi. Dizinin Mart ayından sonra yayına alınacağı tahmin ediliyor.

Kardeş Payı Konusu / Özeti

Metin, Ali, Feyyza orta halli bir mahallede büyümüş aynı evde aileleri ile yaşamak zorunda olan üç kardeştir. Koyu Beşiktaşlı emekli mühendis Tahsin, efsane üçlüyü hayatının sonuna kadar yaşatmak için üç çocuk yapıp Metin, Ali ve Feyyaz isimlerini koymaya yeltenir. Üçüncü çocuk kız olunca adı Feyyza olur. Tahsin her yaz Metin ve Ali’yi “Okumazsan kolunda bir altın bileziğin olsun” gizli tehdidiyle su tesisatçısında çırak olarak çalıştırır, iyi kötü de para kazanınca okumayıp hakikaten tesisatçılık yapmaya başlarlar.

“Kardeş Payı Dizisinin Oyuncuları ve Fragmanı” üzerine 1 yorum.

  1. “-Yemin ediyorum cinsel hayatım gözümün önünden bir film şeridi gibi geçti. -Kısa filmdir o, kamu spotudur.”

Bir cevap yazın

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.