İstanbul için ucuz kiralık evler

Zorunlu görev için gelenler yada üniversite için gelen arkadaşlarımız genelde ucuz ama heryere ulaşabileceği bir ev yapmak ister ki haklıdır da… :) Hal böyle olunca da ulaşıma yakın olmasına, konumunun güzel olmasına da dikkat etmeniz gerekiyor. Evi ucuz tutayım derken yol parasına verirseniz gelen paraları o zaman hiç bir fark olmaz :)

Genel olarak uygun evlere sahibinden emlak gibi sayfalardan bakıyorsunuzdur ama ben yinede kendi kendime böyle bir blog yazma kararı aldım. :) Şaka bir yana metrobüs gibi bir hat ile istediğiniz yere ulaşırken buna yakın en kötü bir minübüs uzaklığında oturmanız gerektiğini söylesek yanlış olmaz. Her yere ulaşımınız kolay ve uygun olacaktır. Bahçelievler yakasında ev bakarkende müşterimiz olan saitemlak.com‘u ziyaret etmenizi şiddetle öneriyorum.

“İstanbul için ucuz kiralık evler” üzerine 4 yorum.

  1. levent kırca tiyatrocu olduğu için sırrı bey gibi sadece doğu değil bütün şivelerde konuşabilir. istanbul’da oyları bölmeyin kırca’yı seçin

  2. İstanbul ve Ankara’yı alsa bile bu seçim Chp için hezimettir.. Demek ki arkanı halka dayamadığın sürece, cemaat biboka yaramıyormuş.

  3. 17.05 İstanbul Forumları, “1 Mayıs’ta Taksim’deyiz” demek için Galatasaray Lisesi’nin önünde buluştu: “Bu daha başlangıç mücadeleye devam

Bir cevap yazın

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.