Fast & Furious 6 Geliyor!

Filmin fragmanını sabah erken saatlerde izledim ve klasik Pazartesi sendromu bir anda bitiverdi. : )) Bunun sebebi de en çok takip ettiğim ve izlerken doyamadığım tek film serisi diyebilirim. Gerek oyuncuları gerekse konusuyla beni 5. seriye kadar tutkulu takipçisi yaptı diyebilirim.

Serinin bu filminde eski oyuncular tekrar can bulunuyor gibi görünüyor ama filmin konusu hakkında net bir açıklama henüz yapılmadı. Film hakkında kısa bilgiler vermek gerekirse; yönetmen koltuğunda Justin Lin‘in olduğu 6. filminde Dwayne Johnson DEA ajanı Luke Hobbs rolünde geri dönerken, ona Paul Walker, Tyrese Gibson ve Jordana Brewster, Luke Evans ve Gina Carano gibi isimler eşlik edecek. Fast & Furious 6 Türkiye’de 24 Mayıs 2013 tarihinde vizyona girecek.

Fast & Furious 6 / Big Game Spot’un Fragmanı

“Fast & Furious 6 Geliyor!” üzerine 6 yorum.

  1. Kendimi fast food a vermek istiyorum patates kızartmasından havuz falan olsun mesela ketçap mayonez muslukları aksın

  2. Korkarım bu gidişle reklamcılığı bırakıcam “sağlıklı fast-food devrimi” diye bir başlık slogan olur mu yahu!Sağlık ve fast food, devrim!!!

  3. Ne zaman canım fast food çekse aklıma eminem’in hamburgerin içine tükürdüğü klibi geliyor. Bende hemen ondan vazgeçip kebapçıya gidiyorum.

  4. “sen zaten dışarda fast foodları ye anca, evde yemek ye ki midene sulu bi yemek insin bi gün kuru yemekten öleceksin”

Bir cevap yazın

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.