Need for Speed Filminin Yeni Fragmanı

Need for Speed Filminin Yeni Fragmanı

Mustafa Köksal

Electronic Arts’ın efsane serisi Need for Speed’in sinemaya uyarlandığı bir süredir biliniyor. Need for Speed filminin yeni fragmanı yayınlandı. Bir süre önce yayınlanan fragmanın ardından yeni fragman da yayınlandı. Micheal Keaton ve Dakota Johnson gibi ünlü isimlerin yer aldığı film, 14 Mart 2014 tarihinde vizyonda olacak.

Filme ait yayınlanan ilk fragmanı izlemek için ise buraya tıklamanız yeterli. En yeni gelişmeler, her zaman olduğu gibi web sitemizde olacak.

Need for Speed Filminin Fragmanı

Mustafa Köksal
Mustafa Köksal

Yılların birinde İstanbul’da, gece saat 21:00′da doğan ve Balıkesir Üniversitesi işletme bölümünden mezun bir girişimciyim. 2004 yılından bu yana bilgisayar programcısı olarak kendi projelerime hayat vermekteyim. Bilge Adam bilgi teknolojileri akademisinde yazılım ve grafik uzmanlığı eğitiminin ardından kuruculuğunu yapmış olduğum devamı...

Need for Speed Filminin Yeni Fragmanı
Need for Speed Filminin Yeni Fragmanı

5 Yorum Var!

 1. Сельчук уйсал Reply to Сельчук

  No need for national oneness or brotherhood; sadece özgürce üreten ve özgürce tüketen insanların oluşturacağı sınıfsız toplum.

 2. Need For Speed’in filmi baya kıyakmış aminakoyayim

 3. NECATİ ATEŞ Reply to NECATİ

  Need for speed sonunda bekledigimiz filmi cekmis , 14 mart da vizyondaymis bebisim

 4. Kadir ÖZEN Reply to Kadir

  İzlediğim en saçma berbat filmler listesinde ilk 5 e girer. NEED For Speed.

 5. Galatasaray lisesinin orada “we need money for MEGADETH concert” pankarti acmis iki kisi gorurseniz onlar biziz gencler bi el atin

Sizden Gelenler

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Geribildirim Gönder