Hakkımda

MK Blog Hakkında

Mustafa Köksal HakkındaMustafakoksal.com 2009 yılında tanıtım amaçlı kurulmuş bir web sitesidir. 2013 Yılının başlarında ise yayın hayatına blog olarak devam etmektedir. Bir çok kategoride hizmet vermek için blog haline gelen mustafakoksal.com çeşitli haber ve tanıtımlar yer almaktadır. Sizlerde MK Blog’da yazmak için hemen tıklayın!

Mustafa Köksal Kimdir?

Yılların birinde İstanbul’da, gece saat 21:00’da doğan ve Balıkesir Üniversitesi işletme bölümünden mezun bir girişimciyim. 2004 yılından bu yana bilgisayar programcısı ve grafik tasarımcısı olarak kendi projelerime hayat vermekteyim. Bilge Adam bilgi teknolojileri akademisinde yazılım ve grafik uzmanlığı eğitiminin ardından geçtiğimiz yıl kuruculuğunu yapmış olduğum, Alaturka Dijital’de girişimcilik hayatıma devam etmekteyim.

Programlar


Photoshop, Dreamweaver, Flash, illustrator, Freworks, Corel Draw

Programlama Dilleri


HTML, XHTML, Php, Css, xJavascript, Ajax, JQuery

Projelerim

  • 
www.sinemadevri.com / Vizyondaki Filmler ve Sinema Haberleri – 2008
  • www.neolsunki.com / Güncel Haber ve Eğlence Portalı – 2007
  • www.cizgifilmiz.net / Güncel Atari Oyunları ve Çizgi Filmler – 2009
  • www.sgk.tc / Sosyal Güvenlik Portalı – 2008
  • www.prefabrikevfiyatlari.gen.tr / Türkiye’nin Prefabrike Evler Sitesi – 2010

Bu arada Galeri bölümünden fotoğraflarıma ulaşabilirsiniz. Tabi birde Mustafa Köksal ile irtibata geçmek için İletişim sayfasını kullanmaktan kaçınmayın. : )

Her şey bir kenara sizlere aktif olarak; Yazılım, AdWords, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya, Dijital Marketing ve SEO konularında bilgiler ve makaleler yazmak için açmış olduğumuz mustafakoksal.com’u takip ettiğiniz için teşekkür ederim.