Eski İstanbul Resimleri ve Fotoğrafları

Eski İstanbul Resimleri ve Fotoğrafları

Mustafa Köksal

İstanbul, Türkiye’nin en kalabalık, iktisadi ve kültürel açıdan en önemli şehri. Şehir, iktisadi büyüklük açısıdan dünyada 34., nüfus açısından belediye sınırları göz önüne alınarak yapılan sıralamaya göre Avrupa’da, Moskova’dan sonra, ikinci sırada gelir.

İstanbul Türkiye‘nin kuzeybatısında, Marmara kıyısı ve Boğaziçi boyunca, Haliç’i de çevreleyecek şekilde kurulmuştur. İstanbul kıtalararası bir şehir olup, Avrupa’daki bölümüne Avrupa Yakası veya Rumeli Yakası, Asya’daki bölümüne ise Anadolu Yakası veya Asya Yakası denir

1964 Yılının İstanbulu

Haritalarda İstanbul

Mustafa Köksal
Mustafa Köksal

Yılların birinde İstanbul’da, gece saat 21:00′da doğan ve Balıkesir Üniversitesi işletme bölümünden mezun bir girişimciyim. 2004 yılından bu yana bilgisayar programcısı olarak kendi projelerime hayat vermekteyim. Bilge Adam bilgi teknolojileri akademisinde yazılım ve grafik uzmanlığı eğitiminin ardından kuruculuğunu yapmış olduğum devamı...

Eski İstanbul Resimleri ve Fotoğrafları
Eski İstanbul Resimleri ve Fotoğrafları

4 Yorum Var!

 1. KUM S4ATİ Reply to KUM

  İSTANBUL İstihbarat Şube Müdürlüğü’nden sorumlu eski Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Fuat Yılmazer, BUGÜN TV’de çarpıcı açıklamalar yapıyor!

 2. Medyafaresi.com Reply to Medyafaresi.com

  Galatasaraylı eski milli futbolcu ve İstanbul milletvekili Hakan Şükür’ün ismi İstanbul Sancaktepe’de bulunan stadyumdan söküldü.

 3. Yalcin Arsan Reply to Yalcin

  Bu haftasonu zamanı. Koşmak ve/veya eski İstanbul sahilinde yürümek için bekleriz:

 4. Kayıp Köpek Türkiye Reply to Kayıp

  LÜTFEN RT! da eski yuvasında şiddet görmüş erkek Golden’a YUVA ARANIYOR! İletişim:

Sizden Gelenler

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Geribildirim Gönder