CarPlay Hangi Araçlarda Var?

CarPlay Hangi Araçlarda Var?

Mustafa Köksal

Ferrariler yolların en hızlı başrol oyuncusu ama görünen o ki elektronik ekipman konusunda maksimum paralelliği yakalamak için Apple‘la anlaştı. Otomotiv sektörü CarPlay‘le birlikte, Apple‘n bu yeni kontrol sisteminin pazarda ilk bilgi-eğlence birlikteliğini sağlayacağını düşünüyorlar. Ferrari‘de bu uygulamayı aracında kullanan ilk marka oldu.

CarPlay Hangi Arabalarda Kullanılır?

CarPlay’i ilk olarak Ferrari, Honda, Hyundai, Jaguar, Mercedes-Benz ve Volvo’nun araçlarında göreceğiz. İlerleyen dönemlerde BMW Group, Ford, General Motors, Honda, Hyundai Motor Company, Jaguar Land Rover, Kia Motors, Mitsubishi Motors, Nissan Motor Company, PSA Peugeot Citroen, Subaru, Suzuki ve Toyota Motor Corp da CarPlay’i kullanacak firmalar arasında yer almakta.

CarPlay Nedir? Tanıtımı

Mustafa Köksal
Mustafa Köksal

Yılların birinde İstanbul’da, gece saat 21:00′da doğan ve Balıkesir Üniversitesi işletme bölümünden mezun bir girişimciyim. 2004 yılından bu yana bilgisayar programcısı olarak kendi projelerime hayat vermekteyim. Bilge Adam bilgi teknolojileri akademisinde yazılım ve grafik uzmanlığı eğitiminin ardından kuruculuğunu yapmış olduğum devamı...

CarPlay Hangi Araçlarda Var?
CarPlay Hangi Araçlarda Var?

Sizden Gelenler

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Geribildirim Gönder