Beşiktaş’ın 110. Yıl Şarkısı

Beşiktaş’ın 110. Yıl Şarkısı

Mustafa Köksal

110. Yıl Marşı Gökhan Tepe’den! Fikret Orman’ın taraftarlara yönelik konuşmasının ardından, sahneye sanatçı Gökhan Tepe’nin çıkacağı ve Beşiktaş’ın 110. Yıl Marşı’nı seslendireceği bildirildi. Seslendirilecek şarkıya aşağıdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca Birol Can, Feridun Düzağaç, Hakan Altun ile Gökçe’nin de sahne alacağı organizasyonda, “Süperstar” lakaplı sanatçı Ajda Pekkan’ın da taraftarlara mini bir konser vereceği kaydedildi. Haldun Boysan’ın sunuculuğunu yapacağı geceye, siyah-beyazlı taraftarlar ücretsiz katılabilecek.

Beşiktaş’ın 110. Yıl Şarkısı

Mustafa Köksal
Mustafa Köksal

Yılların birinde İstanbul’da, gece saat 21:00′da doğan ve Balıkesir Üniversitesi işletme bölümünden mezun bir girişimciyim. 2004 yılından bu yana bilgisayar programcısı olarak kendi projelerime hayat vermekteyim. Bilge Adam bilgi teknolojileri akademisinde yazılım ve grafik uzmanlığı eğitiminin ardından kuruculuğunu yapmış olduğum devamı...

Beşiktaş’ın 110. Yıl Şarkısı
Beşiktaş’ın 110. Yıl Şarkısı

5 Yorum Var!

 1. serkan namalır Reply to serkan

  Tarihte tek asalette tek.BEŞİKTAŞ:

 2. Tuncay Demiral Reply to Tuncay

  Beşiktaş’ın 110. Yaşıni kutluyorum. Nasıl oluyorsa 3 büyük kulübümüzün de kuruluşu futbola düşman denilen Abdülhamid dönemine rastlıyor?

 3. Egemen Bagis Reply to Egemen

  Beşiktaş’ın 110. kuruluş yıldönümü kutlanıyor!

 4. TC Esra #ATATÜRK #CT Reply to TC

  Maç için muhtemel 11’i merak edenler, Beşiktaş’ın zaten 110 yıldır değişmeyen ilk 11’i var :

 5. Haydi Kalk Ayağa Reply to Haydi

  Beşiktaş’ın Mali açıdan 110 yılın en kötü zamanını yaşadığı bu zamanda desteğini Çeken ”ÜlkerÜrünleri AlmaAldırmaBEŞİKTAŞLI”

Sizden Gelenler

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Geribildirim Gönder