2013 Blog BackLink Listesi

2013 Blog BackLink Listesi

Mustafa Köksal

SEO’da her zaman şu konu vardır değerli arkadaşlar; ne kadar çok link o kadar yukarı çıkma diye bir şey kesinlikle yoktur. Kararınca güzel olduğu zaman siteniz bu backlink çalışmasından iyi bir şekilde etkilenir ve olumlu sonuçlar alır. Sizlerde backlink çalışmaları yaparken yada SEO firmalarıyla anlaşırken bu konuda bilginiz olduğunu belirtebilirsiniz.

Bu backlinklerin tamamına eklememenizi öneriyor ve kesinlikle SPAM algılatabileceğinizi yinelemek istiyorum. Ve bu çalışmalardan önce sitenizi güzel makaleler ile doldurmanızı ve etiketleme işlemlerini eksizsiz yapmanızı öneriyorum. Bu şekilde yapıp backlink çalışması yaptığınız taktirde farkı sizde göreceksiniz.

Mustafa Köksal
Mustafa Köksal

Yılların birinde İstanbul’da, gece saat 21:00′da doğan ve Balıkesir Üniversitesi işletme bölümünden mezun bir girişimciyim. 2004 yılından bu yana bilgisayar programcısı olarak kendi projelerime hayat vermekteyim. Bilge Adam bilgi teknolojileri akademisinde yazılım ve grafik uzmanlığı eğitiminin ardından kuruculuğunu yapmış olduğum devamı...

2013 Blog BackLink Listesi
2013 Blog BackLink Listesi

6 Yorum Var!

 1. değerli bilgileriniz için teşekkürler. Hakılısınız çoğu webmaster nekadar çok backlink okadar çok üst sıra diye düşünüyor. Bu nedenle spam sitelere bile backlink koymaya çalışıyorlar.

 2. Sitemi geliştirmek için araştırma yapıyordum sizden çok faydalı bilgiler edindim emeğinize sağlık teşekkürler.

 3. bilgilerinizden dolyı tşklr

 4. CAD CAM YAZILIM Reply to CAD

  paylasımlarınız ıcın tskler

 5. Kurumsal Blog Reply to Kurumsal

  CANA CAN KATAN 12 MUCİZE BESİN

 6. kompresör servis Reply to kompresör

  kompresör yedek parça, kompresör contası, conta, klingirik, rulman,

Sizden Gelenler

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Geribildirim Gönder