Takımlarımız hangi turdan başlayacak?

Takımlarımız hangi turdan başlayacak?

Mustafa Köksal

Bu sene iki takımımızda gerçekten çok iyi şeyler yapsa da yine de sadece şampiyon olan takım için avrupa bileti kesin… Temsilcimiz Fenerbahçe, Beşiktaş ve Bursaspor‘un hangi turdan katılacakları ve kaç ön eleme oynayacakları kesinleşti.

Galatasaray, Şampiyonlar Ligi’ndeki mücadelesine doğrudan grup aşamasında başlayacak. Sarı kırmızılılar kuraya 3. torbadan girecek. Şampiyonlar Ligi’ne gidecek ikinci takımımız Fenerbahçe, gruplara kalmak için iki tane ön eleme turu oynayacak.

Türkiye Kupası‘nı kazanan Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi’ne gitmesi nedeniyle Avrupa Ligi’ne katılma hakkı elde eden kupa finalisti Trabzonspor, gruplara katılmak için 3 tane ön eleme turunda mücadele edecek.
Süper Lig’i 3. sırada bitiren Beşiktaş, Avrupa Ligi‘nde 1 tane, 4. olan Bursaspor da 2 tane ön eleme turu oynayacak.

Mustafa Köksal
Mustafa Köksal

Yılların birinde İstanbul’da, gece saat 21:00′da doğan ve Balıkesir Üniversitesi işletme bölümünden mezun bir girişimciyim. 2004 yılından bu yana bilgisayar programcısı olarak kendi projelerime hayat vermekteyim. Bilge Adam bilgi teknolojileri akademisinde yazılım ve grafik uzmanlığı eğitiminin ardından kuruculuğunu yapmış olduğum devamı...

Takımlarımız hangi turdan başlayacak?
Takımlarımız hangi turdan başlayacak?

3 Yorum Var!

  1. Spor Rehberi Reply to Spor

    Spor Rehberi: ANKET: Hangi takımlarımız tur atlar?

  2. Ezberim Paylasim Reply to Ezberim

    Avrupa’ya hangi takımlarımız gidecek?

  3. Bölge takımlarımız bizim alt yapımızdır diyen Trabzonspor yönetimi Ofspor’a, Arsin’e, A.Sebat’a, Düzyurt’a hangi oyuncuları verdi.?

Sizden Gelenler

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Geribildirim Gönder