Admin Panelli Ürün Tanıtım Sitesi

Admin Panelli Ürün Tanıtım Sitesi

Mustafa Köksal

AD Ürün, ürün tanıtımları yaparak satmak istediğiniz ürünleri internette tanıtmayı amaçlayan kullanıclar için hazırlanmış bir yazılımdır. Anlaşılacağı üzere Ürün Tanıtım Sitesi bir e-ticaret yazılımı değildir. Kullanıcının pazarladığı ürünler hakkında bilgi verebileceği web-tanıtım yazılımıdır.

Yazılımın içindeki sipariş formu ve beni arayın modülleri ile sitenizde banka havalesiyle satış yapabilme imkanı sunan bu yazılım ile dilediğiniz kadar kategori oluşturup, kategorileri diğer kategorilerle ya da ürünlerle ilişkilendirebilirsiniz. Böylece kullanıcı aradığı ürüne kolaylıkla ulaşabilecektir. Hemen sipariş vermek ve demo talepleriniz için www.adkurumsal.com/urun adresine tıklayın!

AD Ürün Sipariş / Demo Talebi

Tel: 0 212 554 04 10
Gsm: 0 531 637 86 86
Web: www.adkurumsal.com
E-Posta: info@adkurumsal.com

AD Ürün Görselleri

Mustafa Köksal
Mustafa Köksal

Yılların birinde İstanbul’da, gece saat 21:00′da doğan ve Balıkesir Üniversitesi işletme bölümünden mezun bir girişimciyim. 2004 yılından bu yana bilgisayar programcısı olarak kendi projelerime hayat vermekteyim. Bilge Adam bilgi teknolojileri akademisinde yazılım ve grafik uzmanlığı eğitiminin ardından kuruculuğunu yapmış olduğum devamı...

Admin Panelli Ürün Tanıtım Sitesi
Admin Panelli Ürün Tanıtım Sitesi

Sizden Gelenler

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Geribildirim Gönder