2016 Model Fenerbahçe Geliyor!

2016 Model Fenerbahçe Geliyor!

Mustafa Köksal

Aziz Yıldırım’ı sonuna kadar destekleyen insanlardanım ve her zaman da destekleyenlerden olacağım doğrudur ama tek bir konuda hata yapıyordu. Oda futbola karışmasıydı ki bu sene onuda bırakmış gibi görünüyor. Sportif direktörümüz gerçekten inanılmaz çalışıyor, adeta arı gibi görüşmeler yapıyor, planlar hazırlıyor ve yeni teknik direktöre sunuyor..

Defansa yapılan iki transfer gerçekten mükemmel oldu ki defansın ortasına bir isim daha konuşuluyor ki oda gelirse duvar olur orası geçilmez.. İleri hatta Nani, fernandao ve luis adriano gelirse zaten bırakalım gidelim.. : )) Eğer bu transferler gerçekleşir ve takım hazır olup bir şekilde şampiyonlar ligi ön elemelerine çıkarsak ALLAH’ın izniyle gruplara kalırız diye düşünüyorum..

Mustafa Köksal
Mustafa Köksal

Yılların birinde İstanbul’da, gece saat 21:00′da doğan ve Balıkesir Üniversitesi işletme bölümünden mezun bir girişimciyim. 2004 yılından bu yana bilgisayar programcısı olarak kendi projelerime hayat vermekteyim. Bilge Adam bilgi teknolojileri akademisinde yazılım ve grafik uzmanlığı eğitiminin ardından kuruculuğunu yapmış olduğum devamı...

2016 Model Fenerbahçe Geliyor!
2016 Model Fenerbahçe Geliyor!

1 Yorum Var!

  1. 2016 model Fenerbahçe!

Sizden Gelenler

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Geribildirim Gönder