Bir Teklifim Var Film Fragmanı #tugbamustafa

Bir Teklifim Var Film Fragmanı #tugbamustafa

Mustafa Köksal

Bir evlenme kararı aldığımı yada evlenme teklifi edeceğimi blogumda yazmadığım için konuya biraz yabancı olabilirsiniz arkadaşlar ama geçtiğimiz aylarda böyle bir karar aldım ve nasıl evlenme teklifi ederim diye düşündüm… Ve her zaman yanımda olan dostlarım ile güzel bir fikir bulduk ve bu fikri oldukça iyi bir şekilde kurguladık..

Bu arada kısa bir film çektik diyeceğim ama toplamda film 37 dakikalık bir yapım oluverdi… :) Filme ait fragmana ve konusuna yazımın devamından ulaşabilirsiniz.

Filmin Konusu

Mustafa evlenme teklifi planları kurar ve başına gelmeyen kalmaz.. Yolda kalan Mustafa’ya arkadaşlarının yardımı gecikmez fakat Mustafa’nın daha büyük bir sorunu daha vardır, evlenme teklifi edecek Mustafa’nın hiç parası yoktur… Her yolu deneyen Mustafa ve arkadaşlarının hikayesine ait ilk fragmanı sizlerle…

Bir Teklifim Var Film Fragmanı


Bu arada filmimiz 1 Ocak’ta Vizyonda… :P Şaka bir yana yeni yılın ilk saatlerinde filmi paylaşmayı düşünüyoruz.. Bizi izlemeye devam edin dostlar.. :) Tüm detaylara www.tugbamustafa.com‘dan ulaşabilirsiniz.

Mustafa Köksal
Mustafa Köksal

Yılların birinde İstanbul’da, gece saat 21:00′da doğan ve Balıkesir Üniversitesi işletme bölümünden mezun bir girişimciyim. 2004 yılından bu yana bilgisayar programcısı olarak kendi projelerime hayat vermekteyim. Bilge Adam bilgi teknolojileri akademisinde yazılım ve grafik uzmanlığı eğitiminin ardından kuruculuğunu yapmış olduğum devamı...

Bir Teklifim Var Film Fragmanı #tugbamustafa
Bir Teklifim Var Film Fragmanı #tugbamustafa

2 Yorum Var!

  1. Özgür Diksöz Reply to Özgür

    Size çok kârlı bir teklifim var: MUN konferansı düzenleyelim. Okulu ayrı, öğretmeni ayrı, öğrencisi ayrı para ödesin.

  2. Barış Sözdemir Reply to Barış Sözdemir

    Hayat bir oyundu değil mi? O halde size bir teklifim var! Buralardan çok çok uzaklara gülsem kaç…

Sizden Gelenler

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Geribildirim Gönder