Recep İvedik 4 Filmi Vizyonda!

Recep İvedik 4 Filmi Vizyonda!

Mustafa Köksal

İvedik serisinin 4. filmi 21 Şubat tarihinde vizyona giriyor.. Bir kesim beğenmesede ben gerçek anlamda farklı ve komik bulduğumu söylemek isterim.. :) Hatta filmin vizyona girmesini iple çektik çünkü; çıktı çıkacak denilen film 2 yıl falan beklendi ama neyse ki film yarın vizyonda… :)

Recep İvedik 4 Özeti / Konusu

Togan Gökbakar’ın yönetmenliğinde, Çamaşırhane Film’in yapımcılığında 21 Şubat’ta vizyona girecek Recep İvedik 4’te, Recep İvedik, mahallesindeki çocuk futbol takımına antrenörlük yapmaktadır. Antremanlar için, kendisinin de küçüklüğünden beri futbol oynadığı, mahallenin tek boş alanı olan arsayı kulanmaktadırlar.

Yorumum

Evlilik telaşlerini, düğün telaşlerini bir kenara bırakıp ivedik serisinin en merakla beklenen 4. filmine gidelim dedik ama gitmez olsaydık diyorum şu anda.. Gerçekten serinin en kötü filmi olduğunu ve tamamen hayal kırıklığı olduğunu söylemek istiyorum.

Recep İvedik 4 Fragmanı

Mustafa Köksal
Mustafa Köksal

Yılların birinde İstanbul’da, gece saat 21:00′da doğan ve Balıkesir Üniversitesi işletme bölümünden mezun bir girişimciyim. 2004 yılından bu yana bilgisayar programcısı olarak kendi projelerime hayat vermekteyim. Bilge Adam bilgi teknolojileri akademisinde yazılım ve grafik uzmanlığı eğitiminin ardından kuruculuğunu yapmış olduğum devamı...

Recep İvedik 4 Filmi Vizyonda!
Recep İvedik 4 Filmi Vizyonda!

3 Yorum Var!

  1. TTNET Müzik Reply to TTNET

    Tayfun Atay yazdı: ‘Ankara’nın Dikmen’i, ‘Recep İvedik’in iğdişi!

  2. Yigit Yılmaz Reply to Yigit

    Hala Recep ivedik 4 u izlemedim kendimi boslukta gibi hissediyorum

  3. bugunku sinavda kopernik sorusunu gorur gormez akliniza recep ivedik geldi ve gulmeye basladiniz hadi itiraf edin

Sizden Gelenler

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Geribildirim Gönder