SSK Hastane Randevusu Nasıl İptal Edilir?

SSK Hastane Randevusu Nasıl İptal Edilir?

Mustafa Köksal

Sizlerden gelen istekler üzerine Aile Hekimlerinden Nasıl Randevu Alınır? gibi konularda blog yazdık ki arayan okurlarımızın işleri görülsün diye.. Bugünlerde bu tür randevuların nasıl iptali olur gibi sorular gelmeye başlayınca birde bu konularla ilgili makale yazmak istedik. Yapmanız gerekenleri aşağıda kısaca özetledim..

Öncelikle randevu aldığımız mhrs.gov.tr sitesine kullanıcı bilgilerimizle giriş yapıyoruz. Daha sonra sağ menüden “Randevu Geçmişi” butonuna tıklayıp aldığımız randevuları listeliyoruz. Hangi randevuyu iptal etmek istiyorsanız, onun yanındaki “İptal Et” linkine tıklayabilirsiniz. İptal işlemi randevu saatinden yarım saat öncesine kadar yapılabilmektedir. Yani bugün saat 14.00′daki randevunuzu en geç saat 13.30′a kadar yapmalısınız.

Mustafa Köksal
Mustafa Köksal

Yılların birinde İstanbul’da, gece saat 21:00′da doğan ve Balıkesir Üniversitesi işletme bölümünden mezun bir girişimciyim. 2004 yılından bu yana bilgisayar programcısı olarak kendi projelerime hayat vermekteyim. Bilge Adam bilgi teknolojileri akademisinde yazılım ve grafik uzmanlığı eğitiminin ardından kuruculuğunu yapmış olduğum devamı...

SSK Hastane Randevusu Nasıl İptal Edilir?
SSK Hastane Randevusu Nasıl İptal Edilir?

1 Yorum Var!

  1. Fatos Gurkan Reply to Fatos

    Berkin için hastane önünde toplananlara gaz sıkıldı. Okmeydanı SSK önünde polis hala bekleyiste

Sizden Gelenler

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Geribildirim Gönder