PlayStation 4 Yeni Modelleri

PlayStation 4 Yeni Modelleri

Mustafa Köksal

Sony’nin yeni nesil oyun konsolu PlayStation 4’ten yeni haberler var. Başarılı satış rakamları ile hem oyuncuları hem de üreticisini mutlu eden PlayStation 4, yeni renk seçeneği ve oyun paketleri ile satışa çıkmaya hazırlanıyor. FCC tarafından oynaylanan ürünler kısa bir süre sonra satışa çıkmış olacak.

2 farklı oyun paketi ve beyaz renk seçeneği şimdilik PlayStation 4’ün yeni modellerini oluşturuyor. İlk etapta Walmart tarafından geçen hafta satışa çıkarılan beyaz renkli PlayStation 4’ü gördük. Beyaz renge sahip yeni PlayStation 4’ün model numarası CUH-1115A ve CUH-1116A olarak belirtiliyor. Şimdilik sadece Avrupa pazarında satışa çıkarılan beyaz PlayStation 4, birkaç ay içerisinde yaygınlaşacaktır.

Mustafa Köksal
Mustafa Köksal

Yılların birinde İstanbul’da, gece saat 21:00′da doğan ve Balıkesir Üniversitesi işletme bölümünden mezun bir girişimciyim. 2004 yılından bu yana bilgisayar programcısı olarak kendi projelerime hayat vermekteyim. Bilge Adam bilgi teknolojileri akademisinde yazılım ve grafik uzmanlığı eğitiminin ardından kuruculuğunu yapmış olduğum devamı...

PlayStation 4 Yeni Modelleri
PlayStation 4 Yeni Modelleri

Sizden Gelenler

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Geribildirim Gönder