iPhone 6 ve iOS 8 Ne Zaman Çıkacak?

iPhone 6 ve iOS 8 Ne Zaman Çıkacak?

Mustafa Köksal

Apple’ın yeni nesil ürünlerinde bu yıl sonbaharı beklememe ihtimali olduğunu ve rekabet bu kadar kızışmışken piyasaya yeni bir cihaz sokma konusunda geç kalmayacağını daha önceki yazılarımızda duyurmuştuk. Dedikodu kazanının altındaki ateşin sürekli güçlendiği mobil pazarında da bu konudaki söylentiler ve varsayımlar bitmek bilmiyor.

Bu söylentilere bir yenisi de Japonya merkezli bir menkul kıymetler analisti olan Abhey Lamba isimli bilirkişiden geldi. Lamba, Apple’ın satın alımlarını da göz önünde bulundurarak iPhone 6’nın çıkış tarihinin temmuz ayı olabileceğini söylüyor.

iPhone 6 Ne Zaman Çıkacak?

Apple’ın Asya ülkelerindeki tedarikçilerinden alınan bilgilere dayandırılan bu iddia kaynak olarak sağlam görünürken aynı zamanda Apple’ın sonbahar yerine yaz aylarını seçerek son çeyreğe kalmadan satış rakamlarını artırabilmesine de olanak tanıdığından makul duruyor.

Kaynak: webtekno . com

Mustafa Köksal
Mustafa Köksal

Yılların birinde İstanbul’da, gece saat 21:00′da doğan ve Balıkesir Üniversitesi işletme bölümünden mezun bir girişimciyim. 2004 yılından bu yana bilgisayar programcısı olarak kendi projelerime hayat vermekteyim. Bilge Adam bilgi teknolojileri akademisinde yazılım ve grafik uzmanlığı eğitiminin ardından kuruculuğunu yapmış olduğum devamı...

iPhone 6 ve iOS 8 Ne Zaman Çıkacak?
iPhone 6 ve iOS 8 Ne Zaman Çıkacak?

4 Yorum Var!

  1. iPhone 6 İşlemcisi 2 Kat Hızlı Olabilir

  2. Brian Marshall: iPhone 6 son teknolojinin anası olacak: Apple’ın piyasaya sürmeye hazırlandığı iPhone 6’nın gü…

  3. Karşınızda yeni iphone 6…

  4. Cem Özdemir Reply to Cem

    iPhone 6’ya dair çıkan tüm dedikodular burada toplanmış. Kablosuz şarj falan yalan da 4.7 inç gelirse efs olur.

Sizden Gelenler

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Geribildirim Gönder