Facebook’taki Videolar Nasıl İndirilir?

Facebook’taki Videolar Nasıl İndirilir?

Mustafa Köksal

Bir çok kişi bu konuda sorular sormaya başlarken bende bu konuyla ilgili olarak bir blog yazmak istedim. Bu işlemin iki yolu var arkadaşlar… Birincisi firefox’a bir eklenti yükleyeceksiniz.. İkincisi de facebook video indirme sitesi olan sayfayı açıp video url’sini yapıştırıp download edeceksiniz.

1. Yol: Firefox Download Helper

Daha önce download helper‘i firefox‘a yüklemeniz gerekiyor ve yükledikten sonra video sayfasındayken tarayıcı menü çubuğunda eklenen helper ikonunu dönerken görecek ve tıkladığınızda video ıd’sinin bold bir şekilde olduğunu göreceksiniz. Daha sonra üzerine tıklayıp indir yada hızlı indir diyerek bilgisayarınıza yükleyebileceksiniz.

2. Yol: Downvids.net

downvids.net adresine girdikten sonra zaten anlayacaksınız ama biz kısa bir bilgi verelim… Web sitesine girdikten hemen sonra kopyaladığınız video url’sini yapıştırıyor ve download diyorsunuz, hepsi bu arkadaşlar.

Mustafa Köksal
Mustafa Köksal

Yılların birinde İstanbul’da, gece saat 21:00′da doğan ve Balıkesir Üniversitesi işletme bölümünden mezun bir girişimciyim. 2004 yılından bu yana bilgisayar programcısı olarak kendi projelerime hayat vermekteyim. Bilge Adam bilgi teknolojileri akademisinde yazılım ve grafik uzmanlığı eğitiminin ardından kuruculuğunu yapmış olduğum devamı...

Facebook’taki Videolar Nasıl İndirilir?
Facebook’taki Videolar Nasıl İndirilir?

5 Yorum Var!

 1. harika süper …teşekkürler

 2. Onedio Teknoloji Reply to Onedio

  IDrive, Facebook’taki fotoğraf ve videolar yedeklemesi hizmetini devreye soktu via

 3. Serdar Sözkesen Reply to Serdar

  Facebook’taki Videolar Nasıl İndirilir?

 4. IDrive, Facebook’taki fotoğraf ve videolar…

 5. YarenTürk Haber Reply to YarenTürk

  Facebook’taki bütün işlemler ücretsiz mi? Fotoğrafı yeni sayfada açtığımızda da bunun kapsamına giriyor mu mesela? Ya da videolar?

Sizden Gelenler

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Geribildirim Gönder