Yönetim Panelli Doktor Web Sitesi

Yönetim Panelli Doktor Web Sitesi

Mustafa Köksal

AD Doktor yazılımı tek bir hizmetle sınırlı kalmayacak bir sistem. Kişisel tanıtım sayfalarınızı hazırlayarak tüm müşterilerinize / hastalarınıza web siteniz üzerinden hizmet verebileceksiniz. AD Doktor V1 ile tüm doktorlarımıza özel güven veren modern güçlü yazılım geliştirdiğimizi söylemek isteriz..

Bilişim dünyasının yeni teknolojilerini kullanarak hazırlanan web sayfalarını sadece kişisel bilgileriniz ile doldurarak yayın hayatına sokabilirsiniz. Makale ve yayınlar sayfası ile güncel bir web siteniz olacağı gibi uzmanlık alanları sekmesi ile sayfanıza girecek olan ziyaretçiler uzmanlık alanlarınızı görebilecekler. Sizinde bir doktor web siteniz olmasını istiyorsanız hemen www.adkurumsal.com/doktor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

AD Doktor Sipariş / Demo Talebi

Tel: 0 212 554 04 10
Gsm: 0 531 637 86 86
Web: www.adkurumsal.com
E-Posta: info@adkurumsal.com

AD Doktor Görselleri

Mustafa Köksal
Mustafa Köksal

Yılların birinde İstanbul’da, gece saat 21:00′da doğan ve Balıkesir Üniversitesi işletme bölümünden mezun bir girişimciyim. 2004 yılından bu yana bilgisayar programcısı olarak kendi projelerime hayat vermekteyim. Bilge Adam bilgi teknolojileri akademisinde yazılım ve grafik uzmanlığı eğitiminin ardından kuruculuğunu yapmış olduğum devamı...

Yönetim Panelli Doktor Web Sitesi
Yönetim Panelli Doktor Web Sitesi

Sizden Gelenler

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Geribildirim Gönder