Yönetim Panelli İnşaat Web Sitesi

Yönetim Panelli İnşaat Web Sitesi

Mustafa Köksal

İnşaat firmanıza bir web sitesi yaptırarak tüm müşterilerinize daha kurumsal bir hizmet vermekle beraber, müşterilerinizin tamamı projelerinizi tek tek gezmeden rahatlıkla web siteniz üzerinden inceleyebilecekler.. Özellikleri, teslim tarihleri yada tamamlandığına dair ekstra bilgileri proje sayfalarınızda belirterek daha iyi hizmetler sağlayabilirsiniz.

Kurumsal, hizmetler sayfaları ile müşterileriniz web sitenizde sadece projelerinize değil, firmanız ile alakalı olarak detaylı bilgilere de sahip olabilecekler.. Çok uygun fiyatlara AD İnşaat V1‘e sahip olma şansını yakalamak için hemen sipariş verebilirsiniz. 899 TL‘ye bu özelliklerden yararlanmak için hemen www.adkurumsal.com/insaat adresine tıklayın!

AD İnşaat Sipariş / Demo Talebi

Tel: 0 212 554 04 10
Gsm: 0 531 637 86 86
Web: www.adkurumsal.com
E-Posta: info@adkurumsal.com

AD İnşaat Görselleri

Mustafa Köksal
Mustafa Köksal

Yılların birinde İstanbul’da, gece saat 21:00′da doğan ve Balıkesir Üniversitesi işletme bölümünden mezun bir girişimciyim. 2004 yılından bu yana bilgisayar programcısı olarak kendi projelerime hayat vermekteyim. Bilge Adam bilgi teknolojileri akademisinde yazılım ve grafik uzmanlığı eğitiminin ardından kuruculuğunu yapmış olduğum devamı...

Yönetim Panelli İnşaat Web Sitesi
Yönetim Panelli İnşaat Web Sitesi

Sizden Gelenler

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Geribildirim Gönder